اجتماعی » اخبار ویژه » برگزیده‌ها » پیشخوان » رودهن » شهر آبعلی » شهرستان پردیس » شهرستان دماوند
کد خبر : 14993
پنجشنبه - ۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۲
فرمانده انتظامی شرق استان تهران خبر داد

وقوع برف و کولاک در محورهای هراز و فیروزکوه/ امکان تردد در محور هراز وجود ندارد

فرمانده انتظامی شرق استان تهران از وقوع برف و کولاک در محورهای هراز و فیروزکوه خبر داد و گفت: امکان تردد در محور هراز وجود ندارد.

وقوع برف و کولاک در محورهای هراز و فیروزکوه/ امکان تردد در محور هراز وجود ندارد

به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، سردار عبدالرضا ناظری دقایقی پیش در حاشیه بازدید از محورهای کوهستانی هراز و فیروزکوه در شرق استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شاهد وقوع برف و کولاک در محورهای هراز و فیروزکوه هستیم.

وی با بیان اینکه با تاریکی هوا که در پیش است، امکان تردد در محور هراز وجود ندارد، افزود: در این خصوص، چنانچه اجازه تردد به رانندگان داده شد، حتماً باید تجهیزات زمستانی به خصوص زنجیرچرخ به همراه داشته باشند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: شدت سرما در محورهای کوهستانی به حدی است که مردم حتماً باید سوخت کافی، لوازم و لباس گرم و آذوغه کافی به همراه خود داشته باشند و به توصیه‌های همکاران ما توجه کنند.

ناظری تصریح کرد: مردم و مسافران با توجه به برف و کولاک در محور هراز، امکان را ندارند و باید از محورهای دیگر به خصوص فیروزکوه تردد کنند.

گزارش‌های دریافتی حاکی از ترافیک سنگین در محور تهران – فیروزکوه محدوده نرسیده به پلیس‌راه دماوند به علت لغزندگی سطح جاده و تصادفات زنجیره‌ای خودروها است.

انتهای پیام/س