اخبار ویژه » اقتصادی » پیشخوان » شهر دماوند » شهرستان دماوند
کد خبر : 14103
دوشنبه - ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۰
فرماندار دماوند خبر داد

آغاز عملیات اجرایی پروژه فاضلاب دماوند در دهه فجر/ پروژه فاضلاب دماوند جزو اولویت‌های شرق استان تهران است

فرماندار دماوند از آغاز عملیات اجرایی پروژه فاضلاب این شهرستان در دهه فجر خبر داد و گفت: ۸۰ حلقه چاه غیرمجاز در دماوند مسدود شده است.

آغاز عملیات اجرایی پروژه فاضلاب دماوند در دهه فجر/ پروژه فاضلاب دماوند جزو اولویت‌های شرق استان تهران است

به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، مجید صفری عصر امروز در نشست بررسی طرح فاضلاب شهری دماوند که در سالن نشست‌های فرمانداری دماوند برگزار شد، اظهار داشت: پروژه فاضلاب شهرستان دماوند جزو اولویت‌های یک شرق استان تهران است و فاضلاب هر شهر را با شهردار و شورای شهر جمع‌بندی می کنیم.

وی با بیان اینکه خطوط انتقال و حفاری شبکه آغاز و تکلیف تصفیه‌خانه نیز مشخص شده است، بیان کرد: طبق قولی که به شهروندان داده بودیم، عملیات اجرایی پروژه فاضلاب را به صورت نمادین در دهه فجر از طریق ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهور آغاز خواهیم کرد.

فرماندار شهرستان دماوند ادامه داد: با آغاز پروژه فاضلاب همه دستگاه‌ها باید مسؤولیت خود را درست انجام داده تا کارها به خوبی پیش برود.

صفری اضافه کرد: از زمان آغاز طرح فاضلاب تاکنون مقدمات اجرایی کار فراهم شده و در این مرحله نیز عملیات اجرایی پروژه فاضلاب آغاز شده است؛ دستگاه‌های مربوطه مکلف هستند که کارها را به نحو احسن انجام دهند؛ چراکه این پروژه از اهمیت بالایی برخوردار است.

منبع: فارس

انتهای پیام/س