برگزیده‌ها » پیشخوان » روستاها » سیاسی » شهر آبسرد » شهر دماوند » شهر کیلان » شهرستان دماوند
کد خبر : 14075
یکشنبه - ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۵
حماسه‌آفرینی‌ مردم دماوند

فریاد ایستادگی دانش‌آموزان دماوندی در راهپیمایی ۱۳ آبان/ خروش ملت قهرمان و انقلابی دماوند در روز مبارزه با استکبار+ عکس و فیلم

امروز در ۱۳ آبان ۹۷ حماسه‌های جاوید آبان ۵۷ زنده شد و بار دیگر مردم غیور شهرستان دماوند حماسه‌ آفریدند.

فریاد ایستادگی دانش‌آموزان دماوندی در راهپیمایی ۱۳ آبان/ خروش ملت قهرمان و انقلابی دماوند در روز مبارزه با استکبار+ عکس و فیلم

به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، هزاران نفر از دانش‌آموزان مقاطع مختلف تحصیلی در شهرستان دماوند یوم الله ۱۳ آبان را در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی گرامی داشتند.

در این مراسم که از ساعت ۹ صبح از میدان امام خمینی (ره) شهر دماوند به سمت مسجد جامع دماوند آغاز شد به غیر از قشر دانش‌آموز دیگر مردم نیز به همراه مسؤولان ادارات و نهادهای شهرستان شعار مرگ بر آمریکا سردادند.

از دیگر شعارهای این مراسم نیز می‌توان به «وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد، لشگر دنیا نتواند که جوابم دهد»، «هیهات من الذله»، «مرگ بر اسراییل» و «نه سازش نه تسلیم نبرد با آمریکا» اشاره کرد.

راهپیمایی‌کنندگان در پایان در محوطه مسجد جامع دماوند تجمع کردند و بندهای مختلف قطعنامه پایانی نیز در آنجا قرائت شد؛همچنین امروز دانش آموزان دیگر شهرهای شهرستان دماوند از جمله کیلان، آبسرد و رودهن به همراه مردم نیز این روز را گرامیداشتند و ندای استکبار ستیزی خود را به گوش جهانیان رساندند.

*استکبار جهانی از راهپیمایی ۱۳ آبان هراس دارد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دماوند در راهپیمایی ۱۳ آبان شهر کیلان اظهار کرد: استکبار جهانی از راهپیمایی ۱۳ آبان هراس دارد و اتاق جنگ کاخ سفید ۴۰ سال است که علیه ایران برنامه‌ریزی می‌کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدرضا ظاهری‌مطلق افزود: آمریکایی‌ها ۶ ماه تلاش کردند که راهپیمایی ۱۳ آبان سال ۹۷ تحت شعاع قرار گیرد؛ تبعید امام راحل در سال ۴۳ به ترکیه، کار یک روز نبود، بلکه ۳ سال برای آن تلاش کردند

وی گفت: قبل از انقلاب یک شبکه ۲۰ کیلووات نمی‌توانستیم طراحی کنیم، اما امروز در بسیاری شاخص‌ها در جهان برتر هستیم

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دماوند تصریح کرد: اگر قدر دستاوردها را بدانیم در آینده نه‌چندان دور قدرت نخست جهان خواهیم بود و باید با مقاومت و پایداری با توطئه‌های دشمن مقابله کنیم.

 

 

انتهای پیام/س