اجتماعی » اخبار ویژه » برگزیده‌ها » پیشخوان » شهر دماوند » شهرستان دماوند
کد خبر : 12106
پنجشنبه - ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۹
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران خبر داد؛

آزادی ۳۷ زندانی جرائم غیرعمد در دماوند/ شاکیان نقش مهمی در آزادی زندانیان جرائم غیر عمد دارند

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران گفت: طی سال ۹۵ تاکنون، ۳۷ نفر زندانی شهرستان دماوند توسط این نمایندگی و کمک‌های خیرین آزاد شده اند.

آزادی ۳۷ زندانی جرائم غیرعمد در دماوند/ شاکیان نقش مهمی در آزادی زندانیان جرائم غیر عمد دارند

به گزارش پایگاه خبری عصر شرق منوچهر رحمانی اظهار کرد: از ابتدای سال ۹۵ تاکنون، ۳۷ نفر زندانی واجد شرایط و نیازمند با بدهی بیش از ۶۰۰ میلیون تومان از زندان دماوند آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند؛ از این تعداد ۱۲ نفر در سال ۹۵، ۱۹ نفر در سال ۹۶ و ۶ نفر طی سال جاری آزاد شدند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران تأکید کرد: در جلسات متعدد کارشناسان ستاد دیه استان تهران با شاکیان، بخشی از طلب‌ها را می‌بخشند و می‌توان گفت خود شاکیان پرونده‌ها، خیر محسوب شده و نقش مهمی در آزادی زندانیان جرایم غیر عمد دارند؛ بخش اعظم دیگر نیز کمک‌های خود ستاد و نیز نیکوکارانی است که در طول سال، به کمک زندانیان می‌شتابند.

گفتنی است، نیکوکاران جهت اهدای کمک‌های مالی و آزادی زندانیان نیازمند واجد شرایط جرایم غیرعمد می‌توانند از طریق تماس با شماره تلفن ۸۸۸۶۱۸۷۰ و یا مراجعه حضوری به نشانی خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، نبش اعرابی ۶، پلاک ۲۵، طبقه سوم و همچنین به سایت نمایندگی ستاد دیه استان تهران (نشانی www.tehipro.ir) و یا لینک اطلاع رسانی @tehipro با فعالیت‌های این نمایندگی و نیز نحوه ارسال کمک‌های مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

منبع: میزان

انتهای پیام/