به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، ابوذر نادری در نشست تکریم و معارفه رؤسای جدید و قدیم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دماوند، ضمن قدردانی از تلاش‌های پوردیوان‌بیگی‌مقدم اظهار کرد: وی به عنوان دبیری شورای فرهنگ عمومی دماوند موضوع‌های مختلف را دنبال کرد و اتفاقات خوبی در این زمینه رقم زده شد که ادامه آنها توسط عبدالله‌بیگی پیگیری خواهد شد.

ابوذری نادری گفت: پوردیوان‌بیگی‌مقدم نشستی با رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی داشته که دماوند نخستین شهرستانی باشد که شعبه‌ای از این انجمن را تأسیس می‌کند تا توجه ویژه‌ای به نخبگان و آثار آنها شود.

وی با اشاره به فعالیت‌های پوردیوان‌بیگی‌مقدم در اجرای برنامه‌های اربعین حسینی تصریح کرد:پوردیوان‌بیگی‌مقدم در مورد خدمت‌گزاری به امام حسین (ع) هیچ وقت خسته نشد و از مدیران خستگی‌ناپذیر بوده است.

*پوردیوان‌بیگی‌مقدم در سال‌های اخیر تحول عظیمی را ایجاد کرد

رئیس شورای اسلامی شهرستان دماوند بیان کرد: اکثر نشست‌های پوردیوان‌بیگی‌مقدم با اعضای شورای اسلامی این شهرستان در خارج از وقت اداری و صرفاً جهت تعامل با شوراهای شهر و روستا بود که برای یک کار فرهنگی چندین بار مسائل را پیگیری می‌کرد.

نادری ادامه داد: بعد از فعالیت‌های قوی که طی سال‌های اخیر انجام شد، عبدالله‌بیگی باید فعالیت‌های خود رادوصد چندان کند؛ یکی از شاخص‌های مهم مدیریت، مدارا است و اگر مدیری مدارا نداشته باشد، نمی‌تواند به خوبی با دیگران برخورد کند.

وی تأکید کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی یکی از محل‌های سرمایه‌گذاری برای آیندگان است و پوردیوان‌بیگی‌مقدم با ورود خود در سال‌های اخیر تحول عظیمی را ایجاد کرد.

انتهای پیام/س