عصر امروز پروژه‌های عمرانی و خدماتی بخش رودهن با حضور جمعی از مسؤولان شهرستانی در سومین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی به بهره‌برداری رسید.

در این مراسم، امام جمعه رودهن، سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند و معاونان برنامه‌ریزی و عمرانی، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رودهن، اعضای شورای اسلامی بخش رودهن و جمعی از مدیران دستگاه‌ها و ادارات حضور داشتند.

سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شبکه برق‌رسانی منطقه چهار مسکن مهر روستای مهرآباد با اعتباری بالغ‌بر ۳۰۰ میلیون تومان به همراه پروژه‌های آسفالت و جدول‌گذاری این روستا افتتاح شد.

مجید صفری ادامه داد: پروژه‌های روستای بزرگ مهرآباد رودهن شامل ۲۰ هزار مترمربع آسفالت، ۱۰ هزار مترمربع زیرسازی، یک‌هزار مترمربع احداث سنگ‌فرش و پنج هزار مترمربع جدول‌گذاری با اعتباری بالغ‌بر ۲۰۰ میلیون تومان انجام شد؛ کلنگ احداث سالن ورزشی و مجتمع تجاری و اداری مهرآباد نیز به زمین خورد.

وی با اشاره به افتتاح پروژه‌های عمرانی در روستای خورین رودهن افزود: ۴۰۰ مترمربع دیوارکشی و آسفالت معابر و غسال‌خانه‌ای به مساحت ۷۰ مترمربع با اعتباری بالغ‌بر ۱۲۰ میلیون تومان در روستای خورین مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند تصریح کرد: کلنگ‌زنی ساختمان آتش‌نشانی و دهیاری با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان با کمک خیران و اعتبارات ارزش‌افزوده و افتتاح بلوار اصلی روستای چناران به مساحت ۴۰۰ مترمربع با اعتبار ۱۵۰ میلیون تومان از محل اعتبارات ارزش‌افزوده از دیگر برنامه‌های امروز در رودهن بود.

صفری با بیان اینکه پروژه‌های عمرانی شهرستان دماوند نسبت به سال گذشته از کیفیت مطلوبی برخوردار است، بیان کرد: یکی از سیاست‌های دولت توسعه و آبادانی روستاهاست که این مهم به طور جدی در شهرستان دماوند پیگیری می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اختصاص ارزش‌افزوده به روستاها تحول بسیاری را به وجود آورده است، خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش اعتبارات ارزش‌افزوده در رودهن، شاهد رشد کیفی و کمی پروژه‌های عمرانی در روستاهای بخش رودهن هستیم.

انتهای پیام/