به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، با حضور مسؤولان شهرستانی و بخش رودهن و به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، عصر امروز از پرستاران درمانگاه‌های بخش رودهن در مرکز بهزیستی حورا تجلیل شد.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان دماوند در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن روز پرستار اظهار کرد: اکثر کارمندان وقتی به پایان ساعت کاری خود نزدیک می‌شوند، خستگی در آن‌ها آشکار است؛ اما پرستاران با عشق و علاقه خود در طول شبانه‌روز و فاقد از هرگونه استراحت، عاشقانه به کار خود ادامه می‌دهند.

حسن طهماسبی ادامه داد: با عشق و علاقه کار کردن پرستاران باعث آرامش بیماران می‌شود و کمتر فردی را شاهد هستیم که به پرستار خود اعتراضی کند.

وی بیان کرد: پرستارها با اعمال انسانی خود، باعث تسکین آلام بیماران در طول مدت درمان می‌شوند.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان دماوند افزود: همه ما موظف هستیم تا از خدمات این قشر پرتلاش و زحمت‌کش تقدیر کنیم و این کار کوچک‌ترین کاری است که برای پرستارانی که پابه‌پای پزشک‌ها فعالیت می‌کنند، انجام می‌دهیم.

طهماسبی تصریح کرد: در ایام دهه مبارک فجر، مرکز خدمات جامعه سلامت افتتاح خواهد شد و از تمام مسؤولان رودهن به‌خصوص امام جمعه این بخش به جهت حمایت‌های خود از مرکز بهداشت شهرستان دماوند تقدیر و تشکر می‌کنم.

به گزارش فارس در این مراسم، علاوه بر پرستاران و خانواده شهدا، امام جمعه و جمعی از معاونان،‌ رئیس شورای اسلامی شهر رودهن، رئیس شورای اسلامی، مدیر شبکه بهداشت و درمان، رئیس اداره بهزیستی شهرستان دماوند، مسؤول دفتر فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرمانده انتظامی، بازرس حمل و نقل کشوری، رئیس آب و فاضلاب، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و مدیر بهداشت و درمان درمانگاه محمد رسول‌الله (ص) رودهن و مسؤول امور بانوان فرمانداری شهرستان دماوند و دیگر مسؤولان حضور داشتند.

انتهای پیام/ف