به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، حیدر امیرپور رئیس دانشگاه پیام نور مرکز دماوند اظهار کرد: حدود ۱۰۰۰ نفر از طریق آزمون سراسری سال جاری به این مرکز راه یافته‌اند که پیش بینی می‌کنیم بیش از ۶۰ درصد این آمار برای ثبت نام و ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی مراجعه نمایند. همچنین پیش بینی می‌شود همین تعداد از طریق ثبت نام بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی دراین مرکز مشغول به تحصیل شوند.

امیر پور از اتخاذ تصمیمات و برنامه‌های ویژه برای ایام ثبت نام خبر داد و گفت؛ در ستاد جذب و ثبت نام تدابیر خاصی جهت استقبال از پذیرفته شدگان و خانواده‌های ایشان و انجام مراحل ثبت نام اتخاذشده است.

برنامه‌هایی نظیر برپایی میز خدمت در آستانه ورود مراجعین برای راهنمایی و هدایت ایشان، تهیه بسته‌های فرهنگی آموزشی شامل آیین نامه‌ها و نکات مهم و مورد نیاز دانشجویان، هماهنگی با مینی بوسرانی جهت تسهیل و نظم بیشتر در ایاب و ذهاب دانشجویان و خانواده‌های ایشان، ارائه خدماتی نظیر کپی و اسکن مدارک بصورت رایگان، هدایت وراهنمایی دانشجویان جهت تکمیل مراحل ثبت نام الکترونیکی و… از جمله این برنامه‌هاست، ارائه تسهیلات مالی نظیر وام صندوق رفاه، تفاهم نامه متمرکز دانشگاه با بانک‌های مهر ایران و انصار که از این طریق شرایط بسیار خوبی برای پرداخت شهریه دانشجویان فراهم شده است و…

رئیس دانشگاه پیام نور مرکز دماوند همچنین ادامه داد: در اواخر مهرماه و درآبانماه ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه نیز آغاز می‌گردد که علاقمندان می‌توانند در ۱۰ رشته گرایش کارشناسی ارشد این مرکز به تحصیل بپردازند.

امیرپور بیان کرد: در راستای ساماندهی و آمادگی دانشگاه، مسیر سردرب اصلی مرکز در ضلع شرقی دانشگاه (مسیر شهرک آویشن) درچند روز آتی به بهره‌برداری خواهد رسید که لازم است دراینجا از مساعدت وهمکاری شهرداری واعضای شورای شهر تقدیر وتشکر به عمل آید.

گفتنی است؛ حکم ریاست حیدر امیر پور در هفته جاری توسط ریاست عالی دانشگاه پیام نور ابلاغ گردید؛ امیرپور از شهریور سال گذشته به عنوان سرپرست در مرکز دماوند آغاز به کار کرد که حکم ریاست وی در هفته جاری از سوی رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران ابلاغ شد.

انتهای پیام/