مهدی موحد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری عصر شرق اظهار کرد: مجموعه ورزشی شهید مدنی از ابتدای ساخت تاکنون چنین تعمیرات پردامنه‌ای را تجربه نکرده بود و صرفا طی سال‌های گذشته یک یا دو بار تعمیراتی در حد رنگ‌آمیزی محدود در آن صورت پذیرفت.

وی افزود: پس از اینکه مسئولیت این سالن ورزشی بر عهده اینجانب قرار گرفت، سعی کردیم تا در فرصت کم در حدود یک ماه و حجم خرابی‌های فراوان با تقسیم کردن موارد و زمان‌بندی مناسب نسبت به آغاز بازسازی اقدام کنیم‌.

مدیر مجموعه ورزشی شهید مدنی شهر دماوند گفت: در فاز نخست، تعمیرات و بازسازی در داخل سالن برنامه‌ریزی گردید که شامل تعمیر دیواره‌های اصلی و شکاف‌های عمیق داخلی سالن، مسدود نمودن پنجره‌های غربی و درب‌های بلااستفاده به جهت جلوگیری از اتلاف انرژی و مرمت شیروانی بود.

موحد ادامه داد: از دیگر اقدامات انجام شده، ترمیم شکستگی‌های بسیار زیاد سقف کاذب چوبی (البته در حد امکان)، حذف لوله و آهن‌آلات بلااستفاده در داخل سالن، تعویض و تغییر مسیر سیم‌کشی برق داخلی سالن و ایمن‌سازی آن و نصب دو عدد تهویه قدرتمند در سالن چندمنظوره بوده است.

وی همچنین، تعویض تمامی پرژاکتورهای سقف و تقویت نور سالن، نصب پریز برق در سالن، تعمیر بخاری، ترمیم نرده ها و زیباسازی درب شمالی (درب اضطراری)، تعویض شیشه‌های شکسته سالن، رنگ آمیزی دیواره های اصلی داخلی، رنگ‌آمیزی سکوها، رنگ آمیزی حفاظ پنجره‌ها را دیگر اقدامات اساسی در سالن ورزشی شهید مدنی برشمرد.

مدیر مجموعه ورزشی شهید مدنی شهر دماوند با بیان اینکه اسکلت فلزی و تور بسکتبال، شکستگی دروازه فوتسال، پایه تور والیبال و نرده‌ها تعمیر و رنگ‌آمیزی شد، تصریح کرد: حفاظ‌های اضافی داخل حیاط و ورودی مجموعه حذف و کابل‌های ورودی و خروجی برق و وضعیت نامناسب کنتور سه فاز تعویض و مرمت شد.

موحد بیان کرد: فاز نخست تعمیرات و بازسازی مجموعه ورزشی شهید مدنی انجام شد؛ اما تعمیرات و رنگ‌آمیزی راهروی سالن کاراته و زورخانه در فاز دوم، تعمیر و بازسازی سرویس‌‌های بهداشتی و احداث آب‌خوری سالن چند منظوره در فاز سوم انجام می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین تعمیرات داخلی و رنگ‌آمیزی سالن کاراته و زیباسازی نمای بیرونی و دیوارهای بیرونی مجموعه ورزشی در فازم پنجم اجرایی خواهد شد که امیدواریم امکان اجرای تمام برنامه‌ها محقق شود.

مدیر مجموعه ورزشی شهید مدنی شهر دماوند تاکید کرد: از حمایت‌های رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و شورای اسلامی شهر دماوند و دوستانی که چندین روز بی‌وقفه در سالن به جهت آماده‌سازی تلاش کردند، کمال قدردانی را دارم.

موحد اضافه کرد: همچنین از تمامی مربیان و افرادی که در این مدت امکان استفاده از مجموعه به دلیل تعطیلی برایشان مقدور نبود و صبوری و پیشنهادات خود را ارسال کردند یا با حضور خود باعث دلگرمی بودند، تشکر می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: مجموعه آماده شده و مربیان و تیم‌ها می‌توانند جهت استفاده از سالن و از سرگیری تمرینات حضور بهم رسانند و با شماره تماس ۰۹۳۷۸۴۸۴۱۲۴ هماهنگ کنند.

انتهای پیام/س