به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، قاسم میرزایینیکو در تذکر شفاهی خود در صحن علنی مجلس گفت: خلافت و حکومت ولایت فقیه میراث بنیانگذار و معمار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ع) است و ما امروز بعد از چهل سال باید به نسل جوان در خصوص کارهایی انجام داده توضیح دهیم.

وی افزود: باید به جوانان در مورد عدالتی که بارها از امیرالمومنین دم زدیم و با میراث پیامبر اعظم چه کرده‌ایم توضیح دهیم.

نماینده مردم دماوند در مجلس تصریح کرد:  در آستانه اعداد و ارقام بودجه یادمان نرود که معلم سرمایه و باغبان نسل فردا بوده و وضعیت حقوق و پاداش آنان، بیمه و صندوق فرهنگیان آنان را دریابیم و چرا افزایش حقوق فرهنگیان با اتکا به مدرک تحصیلی را مستثنی می‌کنیم.

میرزایی نکو تصریح کرد: کارگران خسته و رنجور از کارها و فشارهای متعدد اقتصادی و با دستمزد کم نمی‌توانند زندگی خود را بگردانند و هر روز زندگی آنان سخت تر و مشقت آورتر شده و آنان را در وضعیت دردناکی قرار داد است لذا اولویت اول ما حذف دیگر اولویت‌ها و پرداخت حقوق آن است.

وی تصریح کرد: وزارت جهاد کشاورزی باید یکبار برای همیشه وضعیت کشاورزان و باغداران دماوند و فیروزکوه با ۳۰۰ هزار تن میوه مشخص و آنها را از گیر و دار اداری برهانند چرا که آنها اسیر رفتارهای سلیقه‌ای شده و آنها را اذیت می‌کنند. ضمن اینکه آبیاری تحت فشار در طول ۸ سال با میلیون‌ها تومان هزینه زیر خاک است.

وی در تذکری به اردکانیان وزیر نیرو گفت: متاسفانه کار سد نمرود در آستانه بهره‌برداری متوقف شده است.

انتهای پیام/