به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، فرماندار شهرستان دماوند با مسؤولان انجمن‌های فرهنگی و هنری و همچنین کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دماوند دیدار کرد.

مجید صفری در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از دیدار با اهالی فرهنگ و هنر اظهار داشت: دیدار با اهالی فرهنگ فرصت مناسبی است تا قدری از فضای خشک و بی روح کارهای اداری خارج شوند و باید این دیدارها بیشتر و به صورت منظم برگزار انجام شود.

وی افزود: جامعه ما در حال حاضر نیازمند نشاط و شادابی است و هنرمندان با ارائه کارهای فاخر فرهنگی و هنری می‌توانند نقش به سزایی در رفع این نیاز جامعه ایفا نمایند.

فرماندار شهرستان دماوند با اشاره به نگاه دولت تدبیر و امید به حوزه فرهنگ و هنر خاطرنشان ساخت: دراین دولت گسترش فعالیت‌های فرهنگی و هنری در دستور کار قرار دارد و ما آماده کمک به این فعال شدن این بخش به خصوص بین قشر جوان جامعه هستیم.

صفری تصریح کرد: فعالیت‌های فرهنگی و هنری باید از دوران دانش‌آموزی و در مدارس آغاز شود؛ چراکه در این سنین ذهن کودک و نوجوان آماده دریافت خوراک هستند و باید توجه داشت که اگر ما برای این قشر برنامه‌ریزی نداشته باشیم، دشمنان با ترفندهایی آماده هستند تا روی ذهن آنان تأثیرگذاری منفی داشته باشند.

وی در پایان از رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دماوند خواست تا مقدمات دیدار اهالی فرهنگ و هنر را بیش از پیش فراهم سازند تا با بحث و گفت‌وگو به راهکارهایی برای رسیدن به اهداف عالیه‌ای مورد نظر است، دست یابیم.

انتهای پیام/س