به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، روح بلند حاجیه خانم «حلیمه خاتون خانیان» همسر شهید حمزه سجادیان و مادر بزرگوار شهیدان داوود، ابوالقاسم، کاظم و کریم سجادیان پس از سال‌ها مجاهدت و مقاومت به همسر و فرزندان شهید خود پیوست.

مراسم تشییع پیکر پاک این مادر شهیدان، فردا یکشنبه، ساعت ۹ از منزل ایشان به سمت بهشت زهرا (س) تهران برگزار می‌شود؛ آدرس: تهران، بلوار ابوذر، پل پنجم، خیابان حبیب، خیابان فاضل بجستانی، کوچه ۴۶، پلاک ۳۲

این ضایعه بزرگ را به همه مردم شهرستان دماوند، بخش رودهن و روستای شهیدپرور #جورد و کلیه بستگان تسلیت عرض می نماییم.

*پیام تسلیت مسؤولان شهرستان دماوند

امام جمعه شهرستان دماوند اظهار کرد: درگذشت مادر و همسر بزرگوار شهیدان سجادیان را به خاندان معظم ایشان و مردم شهیدپرور شهرستان دماوند تسلیت می‌گویم و صبر و شکر این بانوی دریا دل ستودنی است.
حجت‌الاسلام کاظم فتاح‌دماوندی افزود: ایشان به درستی به حضرت ام البنین (س) اقتدا کرد و انشاء‌الله با اولیای خداوند و همسر و چهار فرزند شهیدش محشور گردد.

فرماندار شهرستان دماوند نیز تصریح کرد: صلابت و شکیبایی مادران شهدای معزز که فرزندان خویش را در راه رضای پروردگار و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی نثار کردند، در وصف نمی‌گنجد و کلمات قادر به ستودن صبر جمیل این بانوان والا مقام نیست.

مجید صفری ادامه داد: اینجانب از منظر ادب و ارادت در گذشت بانوی ماجده و مومنه “حلیمه خاتون خانیان”، همسر شهید سید حمزه سجادیان و مادر بزرگوار چهار شهید (داوود، ابوالقاسم، کاظم و کریم) را به خانواده های محترم خانیان، سجادیان و دیگر بستگان تسلیت می‌گویم.

وی خاطرنشان کرد: همچنین از درگاه پروردگار متعال علو مرتبه ربانی برای آن مرحومه مغفوره و بردباری برای بازماندگان مسألت دارم و امید آنکه به فضل الهی و در جوار همسر و فرزندان شهیدشان قرین رحمت ربوبی گردند.

انتهای پیام/س