به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، سیاوش محبی فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران  اظهار کرد: با توجه به تعطیلات پیش‌رو محدودیت و ممنوعیت‌هایی در طی دو روزهای جمعه و شنبه در محور هراز اعمال می‌شود که در روز جمعه از ساعت ۱۷ این محور از رودهن به سمت شمال مسدود و از ساعت ۱۹ از آب اسک به سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه درخواهد آمد و این محدودیت تا ۲۴ ادامه خواهد داشت.

وی ضمن بیان محدودیت تردد در روز شنبه محور هراز، گفت: محور هراز از ساعت ۱۳ از رودهن به سمت آمل و از ساعت ۱۵ از آمل به سمت رودهن با حضور مأموران پلیس راهور به‌صورت یک‌طرفه درخواهد آمد و این محدودیت تا ساعت ۲ بامداد روز یکشنبه ادامه خواهد داشت.

فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم تا حرم، بیان کرد: در حال حاضر عبور انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور هراز نیمه سنگین و پرحجم در جریان است و پیش‌بینی می‌شود طی ساعات آینده بر بار ترافیکی این محور افزوده شود.

محبی ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور فیروزکوه پرحجم و نیمه سنگین و عبور و مرور وسایل نقلیه از این محور مواصلاتی کشور بدون مشکل برقرار است.

وی با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده، تأکید کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم نیمه سنگین و روان در جریان است و خودروها بدون گره ترافیکی در حال عبور از این محورها هستند.

فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران ضمن تأکید بر رعایت مدیریت زمان و سفر توسط مسافران عنوان کرد: هم‌وطنان در چنین شرایط زمانی که تعداد سفرها بسیار زیاد است در هنگام خستگی و خواب‌آلودگی از آغاز سفر پرهیز کنند و در مسیر به تابلوها و علائم موجود توجه کنند

محبی در پایان خاطرنشان کرد: مسافران به زمان اعمال محدودیت‌ها و ممنوعیت توجه داشته باشند در ساعتی که محورها از جنوب به شمال مسدود هستند به محورها مراجعه نکنند زیرا مأموران پلیس راهور با آماده‌باش صددرصدی از ورود خودروها به این محورها جلوگیری خواهند کرد.

انتهای پیام/فارس