به گزارش پایگاه خبری البرز شرق از دماوند، حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم فتاح‌دماوندی طی پیامی حلول سال جدید و ایام نوروز را به ایرانیان و مردم شهرستان دماوند تبریک گفت.

پیام امام جمعه شهرستان دماوند به مناسبت فرارسیدن سال ۱۳۹۶ بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر مهدی (عج) بهار مردمان و طراوت روزگاران

فرا رسیدن بهار طبیعت، فصل تجلی جلوه‌های جمال خدای مهربان وهنگامه رستاخیز خلقت و بشارتی روشن بر طلوع بهار حقیقی و بهشت عدالت و بندگی است.

نوروز باستانی که میراث کهن ایرانیان است در پیوند عمیق و ناگسستنی با آموزه‌های حیات بخش اسلام ناب محمدی، تصاویری دلنشین از معنویت و مهربانی وغمگساری از خلق را پیش روی مشتاقان قرار می‌دهد و صحنه‌هایی جاودانه از آداب و رسوم پسندیده و مطلوب دین را هر ساله می‌آفریند.

نوروز و بهار از بهترین فرصت‌ها برای زدودن زنگارهای کینه و نامهربانی و دستگیری وغمخواری از نیازمندان و بهره‌مندی از فرصت فراغت برای تقویت بنیان‌های صمیمیت و اخوت و استفاده از زیبایی‌های نقاشی بی‌مثال نقش‌آفرین هستی است.

در این بهار و نوروز یاد می‌کنیم از رفتگان و درگذشتگانی که روزی، حضورشان گرمابخش جمع‌هایمان بود وما همه مدیون و وامدار آموزش و تربیت و دلسوزی‌هایشان هستیم.

یاد می‌کنیم در هر نوروز و این نوروز از شهیدان عزیزمان و امام شهیدان و بزرگ می‌داریم راه و رسم ایثار آن گل‌های بوستان وطن را به ویژه شهدای مدافع حرم و شهیدان جانفشان آتش‌نشان که آسایش و امنیتمان را مرهون پایداری و فداکاری‌شان هستیم.

اینجانب، فرا رسیدن بهار طبیعت و تقارن روزهای آغازین این فصل را با آغاز بهار معنویت؛ ماه مکرم رجب، به فال نیک می‌گیرم و ضمن تبریک این عید باستانی، سالی سرشار از پیروزی و موفقیت را برای ملت بزرگ ایران اسلامی آرزو می‌کنم.

امیدوارم در سال جدید برمبنای رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی، در آزمون‌های بزرگ پیش رو به ویژه در رزمایش ملی انتخابات، بهترین تقدیرها برای عزت و سربلندی و خدمت خالصانه‌ای که شایسته این ملت شریف و کشور بزرگ است، رقم بخورد.

انشاالله مردم عزیز شهرها و روستاهای منطقه‌ دماوند، با برنامه‌ریزی و مدیریت مسئولان محترم و تلاشگران خدوم عرصه امنیت و سلامت و راهداری، میزبانی شایسته‌ای از میهمانان عزیز نوروزی، به ویژه زائران امام رئوف حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام، خواهند داشت.

انتهای پیام/

istanbul escoers madam net
elit madam net