به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، مجید صفری اظهار کرد: محمدحسین مقیمی، استاندار تهران در نهمین سفر شهرستانی خود در روز پنج‌شنبه، ۲۶ بهمن‌ماه سال جاری به شهرستان دماوند سفر می‌کند.

وی با اشاره به برنامه‌های سفر یک‌روزه استاندار تهران به دماوند افزود: برنامه‌های سفر شهرستانی مقیمی به دماوند با استقبال از وی و حضور در گلزار شهدا در صبح روز پنج‌شنبه هفته جاری آغاز خواهد شد.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: با حضور استاندار تهران و کلیه مدیران کل استان تهران نشست‌های مشترک مختلفی بین مسؤولان استان تهران و شهرستان دماوند برگزار خواهد شد.

صفری تصریح کرد: این نشست‌ها که از ساعت هشت صبح روز پنج‌شنبه تا ساعت ۱۶ بعد از ظهر همین روز برگزار خواهد شد در کارگروه نخست، مسائل حوزه‌های عمرانی، زیربنایی و شهرسازی، آمایش سرزمین و آمار، محیط زیست شهرستان دماوند بررسی می‌شود.

وی ادامه داد: کارگروه دوم با محوریت حوزه‌ اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری و در کارگروه سوم با محوریت فرهنگی و اجتماعی، بانوان و خانواده، سلامت و بهداشت و درمان شهرستان دماوند برگزار می‌شود.

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه مسائل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و توسعه روستایی و عشایر شهرستان دماوند محوریت کارگروه چهارم است، افزود: پس از برگزاری این نشست‌ها، استاندار تهران با نخبگان و فرهیختگان شهرستان دماوند در مجتمع کوثر دیدار خواهد کرد.

صفری اضافه کرد: در ادامه سفر استاندار تهران به دماوند، همایش شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان دماوند در سالن آمفی‌تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی دماوند و شورای تأمین این شهرستان نیز در پایان این سفر در فرمانداری دماوند برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم در سفر استان تهران با حضور مسؤولان دستگاه‌های استانی بتوانیم مهم‌ترین مشکلات شهرستان دماوند را بررسی و برطرف کنیم و گام بلندی در راستی توسعه و پیشرفت این شهرستان برداریم.

منبع: فارس

انتهای پیام/