حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجید عبداللهی در آیین افتتاح دفتر ارتباط مردمی دو نماینده مردم تهران در مجلس و دفتر حزب مردم‌سالاری با حضور دبیرکل حزب مردم‌سالاری در بومهن اظهار داشت: دو ماه از شکل‌گیری مجلس شورای اسلامی در دوره دهم گذشته است؛ کواکبیان در ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی وعده داد که با حضور در مناطق ۲۴گانه تهران و شهرستان‌های تهران در مساجد این مناطق در پایتخت حاضر شده و در جمع مردم سخن بگوید و خواسته‌های موکلانش را مورد توجه قرار دهد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس خطاب به کواکبیان با تأکید بر اینکه وعده‌ای که دادید را باید عملی کنید، گفت: کمتر از دو ماه است که نماینده مردم پردیس در خانه ملت نخستین حضور در جمع مردم را تدارک دیده است.

وی با تأکید بر اینکه دفتر نمایندگان مجلس در خیابان حاج منصور بومهن افتتاح شد، تصریح کرد: نمایندگان مجلس باید هر چند ماه یک‌بار از نزدیک مطالبات مردم را بشنوند و از صنعت تا فرهنگ و بروکراسی‌های اداری مطلع شوند و ضعف‌ها را دانسته و در رفع آن قدم بردارند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس با بیان این نکته که با قانون‌گذاری جامع مسیرها را برای مردم سهل و آسان کنند، اظهار کرد: نمایندگان مردم باید وارد جامعه شوند و مشکلات را برطرف سازند.