به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم فتاح‌دماوندی ظهر امروز در خطبه‌های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته دماوند اظهار کرد: نمایش اقتدار موشکی سپاه در سرنگون کردن پهپاد جاسوسی آمریکا باعث دلگرمی مردم و وحشت دشمنان شد.

امام جمعه دماوند تصریح کرد: فرمانده کل سپاه گفته آنقدر به آنها نزدیک هستیم که حتی شماره روی اسلحه‌شان را می‌خوانیم و ملت و حکومت ایران مثل خورشید در آسمان امنیت و اقتدار می‌درخشد.

وی بیان کرد: ترامپ انقدر ذلیل شده که بعد از سرنگونی پهپادش برای اینکه قافیه را نبازد، می‌گوید احساس می‌کنم که این اشتباه توسط فردی رخ داده که نباید این اشتباه را انجام می‌داد و سخت است که باور کنم این اتفاق عمداً رخ داد.

امام جمعه دماوند اظهار داشت: آن کسانی که می‌گویند چرا با آمریکا وارد مذاکره نمی‌شوید؛ بدانند سرنوشت آن کسانی که به آمریکا تکیه کردند، تلخ و اسفناک است.

فتاح‌دماوندی افزود: بعد از یاسفر عرفات، صدام حسین و قذافی، جدیدترین نمونه محمد مرسی، رئیس جمهور مخلوع و متوفی در قفس جلسه محاکمه در دادگاه مصر است.

وی با بیان اینکه محمد مرسی قربانی رویکرد آمریکا و سعودی‌ها شد، گفت: مرسی که زمانی مبارک را به جرم خیانت به کشور زندانی کرده بود در حالی محاکمه شد که مبارک یکی از شاهدانی بود که علیه وی شهادت داد و این اوج خیانت آمریکایی به مرسی بود.

امام جمعه دماوند ادامه داد: انقلابیان مصر به عنوان آشوب‌گر محاکمه شدند و افرادی مثل مبارک و فرزندانش از زندان آزاد و علیه مرسی و انقلابیان شهادت دادند؛ رئیس جمهوری که مردم به او رای داده بودند، با کودتای آمریکایی و سعودی داخل قفس و با حقارت جان داد.

انتهای پیام/س