به گزارش پایگاه خبری عصر شرق از فیروزکوه، نمایشگاه دستاوردهای دولت یازدهم در شهرستان فیروزکوه  به مناسبت هفته دولت با حضور امام جمعه شهرستان فیروزکوه، فرماندار شهرستان فیروزکوه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فیروزکوه و دیگر رؤسای ادارات این شهرستان افتتاح شد.

در این مراسم، مسؤولان شهرستان فیروزکوه از غرفه‌های ادارات مختلف بازدید کردند و رؤسای ادارات به ارائه گزارش علملکرد خود در چهار سال گذشته پرداختند.

فرماندار شهرستان فیروزکوه در حاشیه این مراسم با تأکید بر اینکه ما مسؤولان بدهکار مردم هستیم، اظهار کرد: هرچه توان بگذاریم و پروژه تعریف کنیم و نیز کار و تلاش کنیم، باز هم بدهکار مردم هستیم؛ مردم جلوتر از ما حرکت می‌کنند و باید خود را برای کار و تلاش مضاعف آماده کنیم.

نورالله طاهری افزود: وای به روزی که ما به عنوان مسؤولان به جایی برسیم که از خودراضی باشیم؛ گرفتاری ما از آنجایی آغاز می‌شود که خیلی کار و تلاش کردیم و به ایده‌آل رسیدیم؛ هر روز باید در کار و فعالیت تحولی ایجاد شود؛ باید برای خود کار نو تعریف کنیم و ما از خط استاندارد بسیار فاصله داریم؛ یعنی به جایی برسیم که خدمات ما با مطالبات مردم برابر باشد.

وی تصریح کرد: حسن نمایشگاه در این است که مسؤولان آمارها را تهیه کنند و به نواقص و معایب پی ببرند و در جهت رفع آنها تلاش کنند؛ بعد از نمایشگاه باید بدانیم از کجا آغاز و برای اقدامات خود برنامه تعریف کنیم؛ همچنین مردم از اقداماتی که در شهرستان انجام شده آگاه می‌شوند و این امید به زندگی را در مردم تقویت می‌کند.

منبع: دیمه نیوز

انتهای پیام/