به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، عصر امروز در مراسمی نمایشگاه جهیزیه ارزان‌قیمت در سومین روز از دهه مبارک فجر در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دماوند افتتاح شد.

در این مراسم، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دماوند، معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان دماوند و جمعی از پاسداران و بسیجیان حضور داشتند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دماوند در حاشیه این مراسم اظهار کرد: نمایشگاه ارزان‌قیمت امروز به همت سپاه و هماهنگی قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص) در دماوند افتتاح شد که هزینه‌های برپایی این نمایشگاه سپاه تأمین شده است.

روح‌الله عرب گفت: در نمایشگاه جهیزیه ارزان‌قیمت، ۱۵ کالای اساسی و مورد نیاز زوجین به قیمت هفت میلیون تومان تأمین شده که مبلغ ۳٫۵ میلیون تومان آن را متقاضیان به حساب واریز می‌کنند و مابقی هزینه را سپاه می‌‌دهد.

وی ادامه داد: این کالاها شامل یخچال، گاز، ماشین لباسشویی، پنکه، جاروبرقی، دوتخته فرش، ظروف پخت‌وپز، غذاخوری و … است که این اقلام درب منزل تحویل متقاضیان می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دماوند تصریح کرد: افتتاح نمایشگاه جهیزیه ارزان‌قیمت یکی از ۱۸۰ برنامه مهم این ناحیه مقاومت به مناسبت دهه مبارک فجر است که در راستای ترویج ازدواج آسان در جهت فرمایش‌های مقام معظم رهبری و تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی انجام شد.

منبع: فارس

انتهای پیام/