به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، نشست فرماندار با هیأت امنای مرکزی محلات شهر دماوند برگزار شد و در این نشست، هیأت امنای مرکزی شهر دماوند پیشنهاداتی در موضوعات مختلف گردشگری، سامان‌بخشی آرامستان‌های مرکزی دماوند، اشتغال و لزوم توجه بیشتر شوراها به محلات مختلف شهری مطرح شد.

بیان دغدغه‌های هیأت امنای محلات، توجه مسئولان شهرستان به هیأت امنا در جهت رفع معضلات و مشکلات مردمی و نقش‌آفرینی هیأت امنای محلات در فعالیت‌های اجتماعی شهری از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست بود.

فرماندار شهرستان دماوند در این نشست گفت: ارتباط بین دستگاه‌های دولتی و سازمان‌های مردم نهاد باید قوی تر از گذشته باشد تا بتوان مشکلات را راحت تر حل کرد.

مجید صفری اظهار کرد: با توجه به سیاست‌های دولت در دوره سوم و به عنوان حقوق شهروندی، همه فرمانداران مکلف به استفاده از گروه‌های مردمی برای اجرای برنامه‌های دولت هستند؛ برای رسیدن به اهداف، باید اجرای قانون و تاکید بر نظم و انضباط اجتماعی در همه موضوعات رعایت شود.

فرماندار شهرستان دماوند افزود: ارتباط منطقی باید بین دستگاه‌های اجرایی و تشکل‌های مردمی برقرار شود و درخواست‌های امنا از طریق فرمانداری به ادارات منعکس می‌شود، چرا که موقعیت پیگیری آن بهتر فراهم می‌شود.

صفری تاکید کرد: هدف همه ما خدمت‌رسانی بهتر و بیشتر به مردم است و پیگیری خواسته‌های مردم را با برگزاری جلسات به صورت ماهانه، انجام خواهیم داد.

وی بیان کرد: برنامه‌های جامع شهرستان دماوند به صورت اولویت‌دار، دسته‌بندی شده و در هر حوزه، کارشناسان مربوطه در حال انجام وظایف هستند.

انتهای پیام/س