به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، محمدرضا حاجی‌طیبی امروز در حاشیه نشست رسمی شورای اسلامی شهر کیلان اظهار کرد: نشست رسمی شورای اسلامی شهر کیلان امروز با حضور اعضا برگزار شد و تعدادی زیادی از نامه‌های وارده ارباب رجوع و شهروندان مورد رسیدگی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در نشست امروز شورای شهر کیلان نقشه‌های شهری و توافقات انجام شده با حضور کارشناسان مربوطه بررسی شد، افزود: در این خصوص، مقرر گردید تا در اسرع وقت نظر نهایی شورای اسلامی شهر برای بازنگری طرح تفصلی شهر کیلان اعلام شود.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان در خصوص وضعیت چاه بحران این شهر گفت: با تأکید اعضای شورای شهر کیلان، مسئولان چاه بحران نسبت به راه‌اندازی و ارائه خدمات اقدام کردند.

حاجی‌طیبی با اشاره به فرارسیدن فصل گرما تصریح کرد: با توجه به فرارسیدن فصل گرما پاکسازی و جمع‌آوری علف‌های هرز اراضی شهر کیلان باید برای جلوگیری از آتش‌سوزی و حوادث احتمالی در دستور کار قرار گیرد.

وی ادامه داد: در این راستا، طی مکاتبه‌ای به شهرداری کیلان اعلام کردیم تا نسبت به نصب چهار شیر هیدرانت آتش‌نشانی در سطح شهر کیلان برای استفاده در مواقع ضروری و اطلاع‌رسانی به شهروندان و مالکان باغات جهت جمع‌آوری علف‌های هرز اقدام کند.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان اضافه کرد: همچنین اعضای شورای اسلامی شهر کیلان بر آمادگی هرچه بیشتر ایستگاه آتش‌نشانی این شهر برای مقابله با حوادث احتمالی تأکید کردند.

انتهای پیام/