به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمهدی امیری‌ارجمند ظهر امروز با اشاره به فرارسیدن دهه مبارک فجر، درباره تبلیغات رسانه‌های رژیم صهیونیستی نسبت به شکل‌گیری قدرت موشکی حماس اظهار کرد: هر انسان و ملتی باید خود را قدرتمند کند تا برابر آسیب‌ها و تهاجم در امان بماند.

وی با تأکید بر اینکه مقاوم‌سازی دفاعی برابر تهاجم احتمالی دشمن قاعده‌ای عقلانی است، تصریح کرد: اگر بنا باشد غرب و آمریکا تنها خودشان را تجهیز و سیستم دفاعی خود را قوی کنند که درست نیست و منطقی هم نخواهد بود.

امام جمعه فیروزکوه با اشاره به اینکه چطور آن‌ها دنبال امنیت، حفظ نظام و کشورشان هستند، اضافه کرد: کشورهای دیگر نباید خودشان را حفظ کنند و قوی باشند، تقویت سیستم موشکی حق حماس استکبارستیز در جبهه مبارزه با استکبار جهانی است.

امیری‌ارجمند با بیان اینکه دولت آمریکا و دولت‌های سلطه‌گر و استعماری در جهان نادان هستند، تصریح کرد: چه‌طور آن‌ها خود را برای دست‌درازی به کشورهای دیگر تجهیز تسلیحاتی می‌کنند؛ ولی حماس که دنبال امنیت در منطقه است، نباید قدرت موشکی داشته باشد.

وی با تأکید بر اینکه کشورهای اروپایی و خود آمریکا و رژیم صهیونیستی مجهز به سلاح‌های اتمی هستند، اظهار کرد: چه‌طور این‌ها تهدید جهانی نیستند، ولی حماس بخواهد سیستم موشکی داشته باشد، جرم است؛ اگر حماس این حداقل‌ها را هم نداشته باشد که از انصاف به دور و خلاف قوانین اولیه است.

منبع: فارس

انتهای پیام/