به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، مخاطبی با ارسال تصاویر و متن زیر به خبرنگار عصر شرق نوشت: در راستای ترویج فرهنگ عمومی و ترویج معروف و مبارزه با منکر به استحضار می‌رساند که پل هوایی تعبیه شده روی شصت متری بلوار بعثت، نزدیک تقاطع ولیعصر و نزدیک مدرسه شهید کرمانی، فاقد حفاظ برای کناره‌های پل هوایی بوده که نگاه به پایین ترسناک یا وزش باد، مشکل ساز است.

همچنین این پل، فاقد سرپوش برای سقف است که در بارندگی، پل قابل استفاده نیست و البته فاقد حفاظ در پله‌های ورودی و خروجی و نیز فاقد زیرساخت مناسب در بخش خروجی پل است.

از آنجا که بیشترین استفاده از این پل، توسط دانش‌آموزان انجام می‌شود، شایسته است اقدامات مذکور انجام شده و حتی طراح زیبا و متناسب مدرسه میله‌های پل به صورت رنگی شبیه مداد رنگی صورت گیرد.

با توجه به اینکه عبور از پل هوایی باید از کودکی در فرزندان نهادینه شود، شایسته است نسبت به این امر اقدام شود و از طرفی هم، مدرسه باید از عبور کودکان از زیر پل جلوگیری کند و نظارت مستقیم بر این امر داشته باشد.

مخاطبان عصر شرق می‌توانند از طریق پیام در تلگرام به شماره ۰۹۳۶۹۳۵۹۴۵۶ نظرات و مشکلات خود را با خبرنگاران عصر شرق در میان بگذارند.

انتهای پیام/س