به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، مرتضی حیدری ضمن اعلام تشکیل شورای شهر پردیس اظهار داشت: شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر پردیس، مسائل و مشکلات را رصد می‌کنند و به کمک شرکت عمران می‌آیند؛ زیرا توان و ظرفیت شهرداری و شورای شهر پردیس بیش از آن است که امروزه مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

فرماندار شهرستان پردیس افزود: اگر از این ظرفیت‌ها بهره‌برداری کنیم، از زمان تکمیل و اتمام پروژه‌های مسکن مهر کاسته خواهد شد.

حیدری ادامه داد: بزرگ‌ترین تجربه مثبت مسکن مهر استفاده از ظرفیت بخش خصوصی بود که پردیس نیز از این مورد بهره برد که می‌توان به ساخت دو مجتمع آموزشی ابوالقاسم فردوسی و رودکی اشاره کرد که توسط شرکت مدرن پردیس‌سازان نوین به‌صورت حرفه‌ای ساخته شد.

وی اضافه کرد: پیمانکاران بسیاری در پروژه‌های مسکن مهر پردیس فعالیت کردند که تعدادی از آن‌ها سالم، پاک و شاخص هستند و دلسوزانه پای‌کار هستند و ما باید از این ظرفیت‌ها استفاده کنیم.

فرماندار شهرستان پردیس تصریح کرد: از ابتکار، خلاقیت و استفاده از طرح‌های مدرن و نوآورانه در ساخت این دو مدرسه می‌توان به پتانسیل این شرکت پی برد و به ما نشان می‌دهد باید از پتانسیل بخش خصوصی بیشتر استفاده کرد.

حیدری اظهار کرد: مسکن مهر فقط ساخت بنا نیست، بلکه هزینه ساخت پروژه‌های زیربنایی به‌مراتب بیشتر از متری ۳۳۰ هزار تومان بنای مسکن مهر است و به این موارد توجهی نشده بود و باید امروز مسکن مهر را با تعامل به پایان پرسانیم.

وی گفت: در صورتی‌ که این طرز تفکر ادامه داشته باشد، به‌زودی شاهد پایان ساخت و ساز و تحویل آخرین واحد مسکن مهر خواهیم بود.

منبع: فارس

انتهای پیام/س