به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، مجید صفری در افتتاحیه و کلنگ‌زنی پروژه‌های عمرانی شهرداری دماوند با حضور استاندار تهران اظهار کرد: امسال ۱۲۹ پروژه همزمان با دهه فجر در دماوند بهره‌برداری و کلنگ‌زنی شد.

وی افزود: همچنین به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب ۴۰ پروژه شاخص مشخص کردیم که به دلیل اینکه فرصت زیادی وجود ندارد، بعد از ۲۲ بهمن‌ماه و تا پایان سال بهره‌برداری خواهد شد.

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه یکی از پروژه‌های مهم فاضلاب شهری بوده است، گفت: قیمت پیش خرید حق انشعاب فاضلاب ۵ میلیون تومان بوده که باید مشترکان با تقسیط ۳۶ ماهه پرداخت می‌کردند.

صفری خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته و تسهیلاتی که بانک رسالت در اختیار آبفا قرار داد، مدت زمان تقسیط ۳۶ ماهه به ۶۰ ماه افزایش یافت و دیگر پول پیش اخذ نمی‌شود‌.

وی تصریح کرد: افتتاح گلخانه هیدروپونیک یکی از بزرگ‌ترین و بهترین پروژه‌های شهرستان دماوند است که با اعتباری بالغ بر ۱۲٫۵ میلیارد تومان برای ۸۰ نفر به صورت مستقیم و ۱۴۰ نفر اشتغال غیرمستقیم خواهد داشت.

فرماندار شهرستان دماوند ادامه داد: با توجه به اتخاذ سیاست‌های تشویقی در زمینه تأمین منابع آبی، زمین و غیره امیدواریم شرایط برای حضور سرمایه‌گذاران در انجام پروژه‌های مختلف تسهیل شود.

انتهای پیام/