به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، محمدرضا صفوی در گفت‌وگویی اظهار کرد: مسؤولان نهادهای اداری، عضو ستاد ساماندهی امور جوانان هستند و حضور آنها در نشست این ستاد الزامی است.

وی افزود: ریاست ستاد ساماندهی امور جوانان دماوند بر عهده فرماندار و دبیری آن بر عهده اداره ورزش و جوانان است، اما متأسفانه با توجه به اهمیت مسائل حوزه جوانان، در نخستین نشست این ستاد که در ماه گذشته برگزار شد، تعدادی از مسؤولان اجرایی حضور نداشتند.

مشاور امور جوانان فرماندار دماوند ادامه داد: توقع جوانان از مدیران اجرایی، حضور فعال آنها در دومین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان با محوریت اشتغال است.

صفوی تصریح کرد: با توجه به تأکید رهبر معظم انقلاب بر حوزه جوانان و رونق تولید، مسؤولان در صورتی که دغدغه جوانان را دارند، باید در این نشست حضور یافته و با پیگیری مسائل مربوط به اشتغال، اظهار نظر کنند.

وی با تأکید بر به رسمیت شناختن ستاد ساماندهی امور جوانان در دماوند بیان کرد: قطعاً همه ادارات و نهادهای اجرایی در این شهرستان فعالیت‌هایی در حوزه جوانان داشته‌اند، اما انتظار ما به رسمیت شناختن این ستاد در بین دستگاه‌های اجرایی است.

مشاور امور جوانان فرماندار دماوند گفت: فعالیت‌های مربوط به جوانان در سایر شهرستان‌های استان تهران به صورت کاملاً متمرکز و با بررسی در ستاد ساماندهی امور جوانان انجام می‌شود، اما در دماوند هنوز این ستاد آنچنان که باید به رسمیت شناخته نشده و هماهنگی‌ لازم در خصوص برگزاری مراسم‌های مختص جوانان صورت نمی‌گیرد.

صفوی خاطرنشان کرد: نخستین نشست شورای مشورتی جوانان دماوند در آذرماه سال گذشته با دعوت عمومی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد و اکنون با تشکیل هشت کمیته، فعالیت خود را در زمینه‌های مختلف ادامه می‌دهد.

وی اظهار داشت: شورای مشورتی جوانان، با حمایت فرماندار دماوند در حال فعالیت است و همه جوانان دغدغه‌مند این شهرستان می‌توانند از طریق سایت Javandmv.ir یا مراجعه به فرمانداری دماوند در این شورا عضو شده و در زمینه‌های مختلف فعالیت کنند.

انتهای پیام/س