عباس اسدحیدری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری عصر شرق اظهار کرد: بنده ذاکر اهل‌بیت (ع) هستم و پدرم بیش از ۶۰ سال ذاکری کرده و خود نیز مدت ۵۰ سال هم مداحی و هم تعزیه کار می‌کنم.

وی افزود: این تعزیه در دماوند قدمت ۱۰۰ ساله دارد و این هیأت در این محل تا ۲۵ سال پیش ادامه فعالیت می‌داد و به مدت دو سال بوده که دوباره راه‌اندازی شده است و نسل همان تعزیه‌خوانان قدیم آغاز به فعالیت کردند.

مسؤول هیأت تعزیه‌خوانی محله قاضی شهر دماوند خاطرنشان کرد: ذاکران هر تعزیه ۱۰ تا big ass porn ۱۲ نفر هستند که این برنامه، ۱۵ نفر نیرو می‌خواهد و سیاهی لشکر هم که هرچقد بیشتر باشد، برای تجملات تعزیه بهتر است؛ گروه موزیک کیاماری و علی تهش هستند و محمد خسروی صدابردار است.

اسدحیدری بیان کرد: از پیشکسوتان این تعزیه، حاج اصغر خطیب، حاج ناصر خطیبیان و حاج احمد کرمانی هستند که دستشان از این دنیا کوتاه شده است و تعزیه‌خوانان فعلی این هیأت ناصر خطیبیان، مهدی خطیبیان، حمید خطیب‌دماوندی، سید عباس‌موسوی، محمد محرابی، محمد جواد قزلباش و عباس اسدحیدری هستند.

وی ادامه داد: هیأت تعزیه‌خوانی محله قاضی دماوند هفت شب اجرا دارد که دو شب دیگر آن باقی مانده است؛ تعزیه حضرت علی‌اکبر (ع)، حضرت حر (ع)، حضرت قاسم (ع)، حضرت مسلم (ع)، حضرت ابوالفضل العباس (ع)، روز عاشورا و بازار شام در هیأت اجرا می‌شود.

مسؤول هیأت تعزیه‌خوانی محله قاضی شهر دماوند خاطرنشان کرد: از محرم سال sex hikayeleri گذشته تاکنون هفته‌ای یک روز تمرین برای اجرای تعزیه انجام شده، زیرا کار تعزیه بسیار سنگین است.

انتهای پیام/ر