به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، ظهر امروز در مراسمی با حضور معاون و مشاور فرماندار شهرستان دماوند، اعضای شورای اسلامی شهر کیلان و پرسنل شهرداری کیلان سرپرست جدید این شهرداری معرفی شد.

بر این اساس، «فهیمه امرالهی» از کارکنان باسابقه این شهرداری با کسب اکثریت آرای شورای اسلامی شهر به عنوان سرپرست جدید شهرداری کیلان انتخاب و معرفی شد‌.

همچنین در این مراسم، از زحمات ایرج گودرزی‌راد، شهردار سابق شهر کیلان تقدیر به عمل آمد.

ادامه پروژه‌های عمرانی در شهر کیلان/ مجموعه شهرداری با حداکثر توان با خانم امرالهی همکاری کنند

حجت‌الله شیرمحمدکریمی، رئیس شورای اسلامی شهر کیلان در آیین معارفه سرپرست شهرداری کیلان اظهار کرد: از گودرزی‌راد که به مدت سه سال سکانداری شهرداری کیلان را بر عهده داستند، سپاس‌گزاریم و برایشان آرزوی موفقیت و سلامتی را خواستاریم.

وی افزود: از زحمات و تلاش‌های اعضای شورای شهر و مجموعه شهرداری کیلان هم قدرانی می‌کنیم و برای خانم امرالهی آرزوی توفیق خدمت به مردم فهیم و شریف شهر کیلان را داریم.
رئیس شورای اسلامی شهر کیلان گفت: امیدواریم با توان حداکثری بتوانیم پروژه‌های به‌جا مانده از جمله بلوار کردر و آسفالت معابر را با همگرایی لازم پیش ببریم.

شیرمحمدکریمی تاکید کرد: ادامه همکاری‌ها به صورت مستمر در راستای اجرای قانون به همراه عملکرد مثبت با خانم امرالهی و مجموعه شهرداری کیلان از مواردی است که باید مد نظر قرار گیرد.

شهرداری‌ها به سمت درآمد پایدار حرکت کنند/ ظرفیت‌های علمی و فرهنگی کیلان حفظ و تقویت شود

شاهرخ جهانشاهی، معاون سیاسی و انتظامی فرماندار دماوند در آیین معارفه سرپرست جدید شهر کیلان افزود: وقتی کسی مسئولیت می‌پذیرد و به عنوان امانت در اختیار او قرار می‌گیرد، باید بتواند خدمات شایسته‌ای به مردم ارائه کند و همین ارائه خدمات به مردم ماندگار خواهد بود.

وی گفت: کیلان جزو یکی از شهرهای قدیمی است که در زمینه علم متخصصان بسیاری را به جامعه تحویل داده و به عنوان شهر فرهنگی شناخته می‌شود.

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان دماوند تصریح کرد: تغییر و تحولات همیشه در جایگاه‌های مسئولیتی بوده و این موضوع تا ابد نیست و همیشه تغییر می‌کند.

جهانشاهی بیان کرد: از خدمات سه ساله گودرزی‌راد در مسئولیت شهردار کیلان قدردانی می‌کنیم و برای خانم امرالهی، سرپرست جدید شهرداری کیلان آرزوی توفیق و موفقیت داریم.

وی ادامه داد: توجه به ظرفیت‌ها و قابلیت‌های پرسنل و مسائل مالی و حقوقی باید مد نظر قرار گیرد.

سرپرست معاونت امور فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان دماوند افزود: کیلان با توجه به اینکه شهر فرهنگی و علمی به شمار می‌رود، شرایط متفاوتی دارد و باید ساختار ان حفظ و تقویت شود.

جهانشاهی گفت: باید به دنبال درآمد پایدار باشیم و به مسافرانی که از شهر تردد می‌کنند به عنوان یک فرصت نگاه کنیم.

وی تصریح کرد: تا کی می‌توان باغات را فروخت و تراکم فروشی داشت؛ چراکه باید به سمت و سوی درآمد پایدار حرکت کنیم.

پرسنل شهرداری کمک کنند تا کیلان آبادی را بسازیم

فهیمه امرالهی، سرپرست جدید شهرداری کیلان در ادامه این آیین اظهار کرد: از اعضای شورای اسلامی شهر کیلان که بنده را مورد اعتماد خود قرار دادند و این مسئولیت سنگین را واگذار کردند، سپاسگزارم.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم با عنایت خداوند متعال مقابل این مسئولیت سنگین سربلند و پیروز باشیم.

سرپرست جدید شهرداری کیلان گفت: پرسنل مجموعه شهرداری همواره کمک کرده‌اند و این دوره‌ هم کمک کنند تا بتوانیم در کنار یکدیگر کیلان آبادی را بسازیم.

امرالهی تصریح کرد: از گودرزی‌راد که سه سال در شهر کیلان زحمت کشیدند، قدردانی می‌کنیم و امیدواریم همه ما برابر خداوند متعال روسفید و سربلند باشیم.

انتهای پیام/