به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، بعدازظهر امروز تکریم و معارفه فرماندهان قدیم و جدید پلیس‌راه دماوند- فیروزکوه با حضور مسؤولان در سالن اجتماعات فرمانداری دماوند برگزار شد.

در این مراسم، فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران، معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان دماوند، جانشین و مسوول دفتر نماینده‌ولی‌فقیه در فرماندهی انتظامی شهرستان دماوند، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند، رئیس شورای اسلامی شهرستان دماوند و شماری از مسؤولان ادارات و شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی این شهرستان حضور داشتند.

بر این اساس، محمدرضا محمودی فرمانده سابق پلیس‌راه جاجرود در محور تهران – آبعلی به عنوان فرمانده جدید پلیس‌راه دماوند – فیروزکوه معرفی شد.

همچنین علی نیک‌روش، فرمانده سابق پلیس‌راه دماوند – فیروزکوه پس از دو سال و هشت ماه خدمت در این یگان به عنوان فرمانده جدید پلیس‌راه جاجرود معرفی شد.

نیک‌روش در این مراسم اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری درباره سوانح جاده‌ای است و پلیس‌راه در این راستا مأموریت بسیار مهمی برای حفظ جان شهروندان و مسافران در جاده‌ها بر عهده دارد.

وی افزود: پلیس‌راه دماوند – فیروزکوه با ۳۸۰ کیلومتر بزرگراه و جاده‌های اصلی و فرعی در شرق استان تهران و در مسیر استان‌های شمالی کشور قرار دارد و تنها محوری که همواره به سمت استان‌های شمالی کشور باز بوده، محور دماوند – فیروزکوه است.

فرمانده سابق پلیس‌راه دماوند – فیروزکوه تصریح کرد: در دو سال گذشته اقدامات بسیار خوبی در خصوص آموزش صیانت و تکریم ارباب رجوع در راستای تسریع بررسی سوانح رانندگی به مأموران پلیس‌راه ارائه شد.

نیک‌روش با بیان اینکه در چند سال گذشته تاکنون هر سال شاهد کاهش تصادفات جاده‌ای بوده‌ایم، بیان کرد: کاهش آمار سوانح مرهون تلاش‌ عوامل درون‌سازمانی و برون‌سازمانی است؛ شهرداری‌ها، راهداری و هلال احمر همکاری خوبی در مشکلات با پلیس‌راه داشته‌اند.

فرمانده جدید پلیس‌راه دماوند – فیروزکوه نیز در ادامه با اشاره به اینکه در سال‌های ۹۰ تا ۹۲ جانشین این یگان بوده است، اظهار کرد: فرمانداری دماوند همکاری خوبی با پلیس‌راه دارد.

محمدرضا محمودی ادامه داد: امیدواریم با تعامل و همکاری با دستگاه‌ها بتوانیم گام مؤثری در حوزه ارتقای ایمنی جاده‌های برون‌شهری برداریم تا شاهد کاهش تلفات در سوانح جاده‌ای باشیم.

انتهای پیام/س