به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، سیدمجید میرباقری در نشست تکریم و معارفه رؤسای جدید و قدیم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دماوند با بیان اینکه بارخورد عملکرد پوردیوان‌بیگی‌مقدم نشان‌دهنده رضایت از عملکرد وی است، اظهار کرد: مدیریت فرهنگی بر عکس ظاهر خود، اما کاری سخت و پراسترس است.

 افزود: پس از اعلام استعفای پوردیوان‌بیگی‌مقدم و اینکه چه کسی جایگزین وی شود، عبدالله‌بیگی به مدیرکل پیشنهاد و با توجه به ویژگی‌های جوان بودن و تجربه کار در بخش‌های مختلف اداره به این سمت منصوب شد؛ مسؤولیت حراست طوری است که باید به همه امور اشرافیت داشته باشد، چراکه مسؤول حراست با همه بخش‌ها کار دارد.

وی گفت: با توجه به اینکه ما در حوزه حراست با انتصاب عبدالله‌بیگی به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دماوند دچار مشکل می‌شویم، اما صلاح مجموعه را می‌خواهیم و خود را جدای از این مجموعه نمی‌دانیم و صلاحدید را در نظر می‌گیریم.

مسؤول حراست اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران تصریح کرد: ارتقای مسؤولان حراست مد نظر قرار دارد و خرسند هستیم که از مجموعه حراست، کسانی که قابلیت دارند، می‌توانند نظر مدیرکل را برای پست‌های ریاستی جلب کنند.

انتهای پیام/س