معاون مدیرکل تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت:شهرستان دماوند با دارا بودن ۵۹ گلزار شهید، بیشترین میزان گلزار شهدا در استان تهران را دارد.

به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، احمد عباسی، معاون مدیرکل تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در نشست ساماندهی گلزار شهدای شهرستان دماوند اظهار کرد: شهرستان دماوند با دارا بودن ۵۹ گلزار شهید، بیشترین میزان گلزار شهدا در استان تهران را دارد و در کشور نیز در ردیف‌های بالایی قرارگرفته است.

وی افزود: در سایر شهرستان‌های استان تهران نیز ساماندهی گلزار شهدا مورد پیگیری قرار می‌گیرد، اما در دماوند با وجود وضعیت گلزار شهدای محله درویش، این پروژه به اتمام می‌رسد.

معاون مدیرکل تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران ادامه داد: تاکنون ۷۰ درصد از اعتبار تخصیص‌یافته برای ساماندهی گلزار شهدای محله درویش دماوند پرداخت‌شده و مبالغ باقی‌مانده با توجه به افزایش قیمت مصالح ساختمانی تقریبا مشخص است که اختصاص خواهد یافت.

عباسی بیان کرد: در خصوص ساماندهی گلزار شهدای محله درویش، توافقاتی صورت گرفت و برخی از دستگاه‌ها به تعهدات خود عمل کرده و برخی نیز متاسفانه به تعهدات خود عمل نکردند.

وی تصریح کرد: وظایف بنیاد شهید مشخص است و یقینا انجام می‌شود و دستگاه‌های مربوطه موظف‌اند که گزارشی در این خصوص ارائه دهند.

معاون مدیرکل تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران عنوان کرد: تغییراتی در بحث ساماندهی در گلزارها انجام‌شده که در این رابطه نظرات مقام معظم رهبری را مدنظر خواهیم داشت، بر این اساس روزشماری در نظر می‌گیریم تا ساماندهی گلزار شهدای محله درویش ظرف مدت تعیین‌شده به سرانجام برسد.

انتهای پیام/