به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم فتاح‌دماوندی ظهر امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه دماوند که در راستای حمایت از سپاه پاسداران با لباس پاسداری حضور پیدا کرد، با اشاره به اقدام شیطانی دولت آمریکا در تروریست معرفی کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: احمق‌های درجه یک، حماقتی درجه یک مرتکب شدند.

وی افزود: این احمق‌ها خواستند که مکر و حیله کنند و هدفشان منزوی کردن سپاه بود، اما سپاه محبوب‌تر شد و با این اقدام آمریکا، سپاه شناخته‌تر و عزیزتر شد.

*آمریکا برای رژیم صهیونیستی دم تکان داد/ سپاه نابودکننده تروریست‌های دنیاست

امام جمعه دماوند گفت: تروریست‌ترین دولت دنبا برای صهیونیست‌های کودک‌کش دم تکان داد؛ در واقع، آمریکا برای رژیم صهیونیستی دم تکان داد؛ آمریکا به دنبال خودشیرینی برای صهیونیست‌ها بود، اما نتیجه تلخی به همراه داشت.

فتاح‌دماوندی با بیان اینکه سپاه ایران، نابودکننده تروریست‌های دنیاست، تصریح کرد: سپاه در دوران اوایل انقلاب به منافقان، رژیم بعث عراق و تجاوزان و همچنین به تروریست‌های تکفیری همچون داعش و النصره در عراق و سوریه سیلی‌زد؛ سپاه حافظ امنیت مسلمانان و مظلومان جهان است.

وی با تأکید بر اینکه سپاه امروز متعلق به مردم عراق، سوریه، فلسطین، لبنان و افغانستان هم است، بیان کرد: سپاه نور چشم مظلومان و مستضعفان و خار چشم ظالمان و مستکبران است؛ از این رو، آمریکا و رژیم صهیونیستی از سپاه عصبانی هستند و باید از این عصبانیت بمیرند.

*سپاه شعار نمی‌دهد، عمل می‌کند/ سپاه در تحریم از تهدیدها فرصت ساخت

امام جمعه دماوند با اشاره به اینکه سپاه، پاسدار انقلاب و در پاسداری خود راستگو و صادق است، خاطرنشان کرد: سپاه شعار نمی‌دهد، بلکه عمل می‌کند؛ سپاهیان ما برای دفاع از حریم و حریم اهل‌بیت (ع) و ناموس مسلمانان خون دادند.

فتاح‌دماوندی افزود: شهید محسن حججی و حججی‌ها سپاهی بودند و در راه اسلام سر دادند و با اقتدا به حضرت سیدالشهدا (ع) سربلند شدند؛ این فقط در بعد نظامی و امنیتی است، اما در بعد اقتصادی و در دوران تحریم‌ها، سپاه از تهدیدها فرصت ساخت و در عرصه سازندگی کشور خوش درخشید.

وی با بیان اینکه سپاه در صنعت نفت و گاز و ساخت پالایشگاه‌های عظیم نقش مؤثری داشت، گفت: سپاه در راه سازی، سدسازی و ساخت راه آهن دست بلندی دارد و هر کجا که کار و تلاش و سازندگی وجود دارد، سپاه هم است.

*سپاه بی‌منت در جریان سیل کنار مردم است/ سپاهیان، پاسدار اسلام و انقلاب هستند

امام جمعه دماوند تصریح کرد: سپاه در جریان بلایای طبیعی همچون زلزله و سیل در کنار مردم مصیب‌دیده و خسارت دیده همچون یک کارگر ساده، بی‌تکبر و بی‌منت خدمت کرد و این افتخار سپاه است؛ دشمن از سپاه ناراحت است و باید هم باشد، اقتدار و خودکفایی سپاه در زمینه نظامی تحسین برانگیز و تأمین امنیت خلیج فارس بر عهده سپاه است.

فتاح‌دماوندی بیان کرد: سپاه در عرصه داخلی و خارجی موفق بوده و خوب عمل کرده و ما از سپاه و سپاهیان خود حمایت و قدردانی می‌‌کنیم؛ سپاهیان، پاسدار اسلام و انقلاب اسلامی هستند.

انتهای پیام/