به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، مجید صفری ظهر امروز در نخستین نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان دماوند با توجه به اهمیت بحث سند توسعه اظهار کرد: یکی از مهمترین موضوعات مد نظر ما در سال جاری، بحث سند توسعه است.

وی افزود: سند توسعه شهرستان دماوند برای نخستین بار ابلاغ شد و ما انتظار داریم که دستگاه‎ها آن را به عنوان سندی راهبردی مدنظر قرار دهند.

فرماندار دماوند ادامه داد: موارد مطرح در سند توسعه بسیار جدی است و در این خصوص، باید موضوعات در زمان خود عملیاتی شده و در صورت وجود موانع، حتما منعکس شود تا راهکارهای مناسب مدنظر قرار گیرد.

صفری اضافه کرد: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران در اجرای بهتر این سند به ما کمک می‌کند، اما نکته مهم در اجرای سند توسعه، زمان است و ارزیابی عملکرد شهرستان بر اساس نحوه عمل به این سند خواهد بود.

وی بیان کرد: نشست کمیته برنامه‌ریزی به صورت تخصصی به تحلیل برنامه‌ها می‌پردازد، از این رو حتما باید در این خصوص مطالعه و برنامه‌ریزی صورت گیرد و اقدامات انجام شده دستگاه‌ها بر اساس سند توسعه به صورت ماهانه دریافت خواهد شد.

فرماندار دماوند تأکید کرد: اعتبار تملک دستگاه‌ها منوط بر اقدامات صورت گرفته بر اساس سند توسعه است و بر اساس اعلام نهایی مدیران کل، موارد مصوب پذیرفته می‌شود.

انتهای پیام/