به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، امروز پنج‌شنبه، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در صدر هیأتی در سفر یک روزه به منطقه شرق استان تهران از مراکز بهزیستی، کارگری و تأمین اجتماعی شهرستان فیروزکوه بازدید کرد.

ربیعی را در این بازدید، نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس، معاون استاندار تهران، فرمانداران دماوند و فیروزکوه، امام جمعه فیروزکوه، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مسؤولان منطقه‌ای همراهی کردند.

وزیر کار ابتدا از مجتمع بهزیستی حضرت رقیه (س) فیروزکوه بازدید کرد که خانزادی، رئیس اداره بهزیستی این شهرستان به بیان مشکلات و مسائل این مرکز پرداخت.

ربیعی در ادامه با حضور در بازارچه اقتصاد مقاومتی شهرستان فیروزکوه با کارآفرینان و تولیدکنندگان این شهرستان گفت‌وگو و به برخی از مشکلات آنان رسیدگی کرد.

وی در آخرین برنامه حضور خود در فیروزکوه از درمانگاه تأمین اجتماعی و ورزشگاه کارگری این شهرستان بازدید کرد و سپس برای بازدید از دماوند راهی این شهرستان شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با استقبال مسؤولان وارد شهرستان دماوند شد و از مجموعه چند منظوره رفاهی و کارگری و ساختمان نیمه‌کاره مرکز فنی و حرفه‌ای این شهرستان بازدید کرد؛ همچنین ربیعی دیوارچینی نمادین آغاز ساخت درمانگاه تأمین اجتماعی در بخش رودهن را نیز انجام داد.

به گزارش عصر شرق؛ در پایان بازدید نیز، نشست مشترک کارگروه اشتغال شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سالن نشست‌های فرمانداری دماوند برگزار شد.