به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، قاسم میرزایی‌نیکو اظهار کرد: بنابر پیگیری‌های صورت گرفته، مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان فردا دوشنبه، ۱۰ اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۷ به دماوند سفر می‌کند.

وی افزود: در ابتدای این سفر در ساعت ۱۱٫۵ صبح، وزیر ورزش و جوانان از پروژه‌های ورزشی بخش رودهن بازدید می‌کند و در ادامه پیست اسکی آبعلی را مورد بازدید قرار خواهد داد؛ همچنین بازدید از ورزشگاه تختی دماوند از دیگر برنامه‌های سلطانی‌فرد است.

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پس از این بازدیدها، نشست شورای ورزش و جوانان شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه به ریاست سلطانی‌فر در فرمانداری دماوند برگزار می‌شود و تصمیم‌های لازم در خصوص امور ورزشی و جوانان این دو شهرستان تصمیم‌گیری خواهد شد.

میرزایی‌نیکو تصریح کرد: در ادامه برنامه‌های سفر وزیر ورزش و جوانان به دماوند، همایش بزرگداشت روز جوان به مناسبت سالروز ولادت حضرت علی‌اکبر (ع) و اعیاد شعبانیه در این شهرستان برگزار می‌شود.

وی تأکید کرد: امیدواریم سفر وزیر ورزش و جوانان به منطقه، دستاوردهای خوبی برای امور ورزشی و جوانان داشته باشند و موجب پیشرفت و توسعه این حوزه مهم شود.

منبع: فارس

انتهای پیام/