به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، با حضور قائم‌مقام شرکت آبفای استان تهران، اعضای هیات مدیره آبفای شرق استان تهران و مسئولان رودهن، سرپرست آبفای شرق استان تهران معارفه و از زحمات پنج‌ساله مدیرعامل سابق این اداره تجلیل شد.

در ابتدای این مراسم سعید منصور بقاهی معاون نظارت بر بهره‌برداری آبفای شرق استان تهران گزارشی از عملکرد آبفای شرق استان تهران در پنج‌ساله گذشته را ارائه کرد.

در ادامه شعبانی عضو اصلی هیات مدیره آبفای شرق استان تهران نیز طی سخنانی با بیان این مطلب که سابقه دلسوزانه خدمات مجتبی صفدری مدیرعامل سابق آبفای شرق استان تهران در این شرکت بر کسی پوشیده نیست، اظهار کرد: شرکت آبفای شرق استان تهران در حال حاضر جزو سه شرکت برتر در سطح استان تهران است که این امر نشان‌دهنده راهبری تحت نظارت و فرماندهی قوی ایشان بوده است.

وی گفت: خدمات صفدری در منطقه شرق استان تهران همیشه ماندگار خواهد ماند و امیدواریم باهمت همه دوستان و همکارانمان این موفقیت را به اوج خود برسانیم تا حرف نخست را در استان تهران بزنیم.

در ادامه مجتبی صفدری مدیرعامل سابق آبفای شرق استان تهران، ضمن تبریک میلاد کریم اهل‌بیت امام حسن مجتبی (ع) و تشکر از حضور حاضران در جلسه گزارشی از اقدامات صورت گرفته از اواخر سال ٩٢ تاکنون را ارائه کرد.

وی افزود: تمامی کارهای بزرگی که طی این مدت در شرکت به انجام رسیده تنها به دست من نبوده، بلکه تمامی کارکنان مجموعه آبفای شرق با تلاش‌های خود در آن‌ها نقش داشته‌اند.

در ادامه رحمت اله محمدی سرپرست جدید شرکت آبفای شرق استان تهران اظهار کرد: بی‌شک آبفای شرق استان تهران یکی از بهترین شرکت‌ها در استان تهران است.

وی ادامه داد: قطعاً با توجه به پیشرفت آبفای شرق استان کاری سخت در پیش رودارم زیرا که جایگزین یکی از بهترین‌های شرکت آبفا نه‌تنها در استان تهران بلکه در کشور شدم.

مجتبی صفدری طی حکمی به‌عنوان مشاور مدیرکل آبفای استان تهران منصوب شد.

انتهای پیام/