به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم فتاح‌دماوندی ظهر امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته دماوند با اشاره به دیدار رهبر انقلاب با ائمه جمعه کشور اظهار کرد: اگر در نماز جمعه انتقادی می‌کنیم، هدف ما تقویت نظام اسلامی و خدمت به مردم است.

وی افزود: انتقاد و پیشنهادی که در خطبه‌ها مطرح می‌شود، هدف امیدآفرینی و خدمت و رفع مشکل است؛ یکی از سفارش‌های رهبر معظم انقلاب در دیدار با ائمه جمعه کشور این بود که حمایت از جهت‌گیری و جریان‌های انقلابی ضمن روی خوش نشان دادن به همه جریان‌ها، نماز جمعه متعلق به همه مسلمانان است.

امام جمعه دماوند گفت: اگر روحیه انقلابی نباشد، کشور پیشرفت نمی‌کند و حمایت از جریان‌های انقلابی به نفع مردم و آینده کشور است و حمایت از جریان انقلابی، خدمت بی‌منت را در کشور گسترش خواهد داد.

فتاح‌دماوندی تصریح کرد: باید به جوانان مؤمن انقلابی میدان دهیم و از مدیران انقلابی تجلیل به عمل آوریم؛ در مسائل داخلی و خارجی گفتمان مقاومت و اقدام انقلابی، حلال مشکلات است؛ در داخل اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توان جوانان کلید قفل‌های بسته است.

وی ادامه داد: در خارج نیز ایستادن عزت‌مندانه، تهدید برابر تهدید و شلیک‌ برابر شلیک سیاست ما مقابل دشمن است؛ قدرت بازدارندگی ایران سایه جنگ را از سر ملت دور کرده است؛ دست برتر در خاورمیانه با جبهه مقاومت به رهبری امام خامنه‌ای است.

امام جمعه دماوند بیان کرد: سیدحسن نصرالله به مناسبت سالگرد پیروزی در جنگ ۳۳ روزه با شبکه لبنانی المنار مصاحبه پر معنایی انجام داده است؛ نصرالله در این مصاحبه گفته «طبق منطق و زمان، نه طبق علم غیب، این فرصت را ما داریم که در قدس نماز بخوانم».

فتاح‌دماوندی اضافه کرد: او گفت «حزب‌الله قادر است که ویرانی گسترده‌ای را به رژیم صهیونیستی وارد کند و این رازی است که این رژیم نمی‌داند، من نیز آن را فاش نمی‌کند، مگر به وقتش و معنای این حرف من را صهیونیستی‌ها خوب می‌دانند».

وی با بیان اینکه موشک‌های فلسطینی، موازنه وحشت را در سرزمین‌های اشغال ایجاد کرده است، افزود: یمن به عنوان فقیرترین کشور عربی، پنج سال بوده که آل‌سعود را زمین‌گیر و بی‌آبرو کرده است؛ آنجا هم انصارالله با موشک‌ها و پهبادهایش امارات و عربستان را گیج کرده‌اند.

امام جمعه دماوند گفت: امروز نماینده دائم عربستان در سازمان ملل گفته که عربستان خواستار جنگ با ایران نه در یمن و نه در خارج از آن نیست؛ گفته زمان آن رسیده که بحران یمن به پایان رسد و عربستان آماده تعامل دیپلماتیک با ایران است؛ حساب ایران که جدا و روشن‌تر از بقیه است، اگر کسی یکی بزند، ۱۰ تا می‌خورد و این را رژیم صهیونیستی و رژیم آل‌سعود فهمیده است.

فتاح‌دماوندی تصریح کرد: گروهک تروریستی ضد انقلاب در شمال کشور چند نفر از سپاهیان ما را شهید کردند و مقابل در چهارشنبه، ۱۹ تیرماه محل استقرار و مقرهای عملیاتی و آموزشی این گروهک در اقلیم کردستان مورد حمله موشکی پهبادی و توپ‌خانه‌ای قرار گرفت؛ عملیاتی شجاعانه، کوبنده، دقیق و با کمترین خطا بود.

انتهای پیام/