به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، ماه مبارک رمضان ماه آشتی دوباره با خداوند و فرصت‌هایی دست‌نیافتنی برای کسب معرفت بیشتر، نزدیک شدن به خداوند و پیدا کردن مسیر درست زندگی است، ماه مبارک رمضان ماه دستگیری نیازمندان، مستمندان و ترویج امر نیکوکاری، مهمان‌نوازی و صرفه‌جویی است.

باید در این ماه با پهن‌کردن سفره‌های افطاری ساده بتوانیم علاوه بر کمک به افراد نیازمند چراغ‌های مساجد، تکایا و خانه‌هایمان را روشن بگذاریم و از این برکت الهی به بهترین نحو احسن استفاده کنیم، در همین راستا یکی از مساجد شهر دماوند از ابتدای ماه مبارک رمضان به طور مستمر با پریایی سفره‌های افطار ساده میزبان مردم این منطقه است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سعید قربانعلی امام جماعت مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) در این زمینه اظهار داشت: مسجد حضرت صاحب‌الزمان(عج) امسال برای سومین‌سال متوالی سفره‌های افطاری ساده را برگزار می‌کند که با استقبال بسیار خوب مردم روبه رو بوده است.

وی همچنین عنوان کرد: این سفره‌ها با یاری خود مردم روزه‌دار و برای ترویج فرهنگ سفره‌های افطاری ساده هر شب برای حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ نفر تدارک دیده می‌شود و پخت و تهیه آن توسط بانوان مسجد انجام می‌شود.

گزارش از محدثه علیخانی

انتهای پیام/س