به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، مجید صفری در نشست آموزش نمایندگان فرماندار و اعضای شعب اخذ رأی کانون شماره یک انتخابات دماوند اظهار کرد: انتخابات به عنوان یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین کارهای کشور، با مشارکت همه افراد و با توجه به حس مسؤولیت به نظام جمهوری اسلامی، کشور و انقلاب برگزار خواهد شد.

وی افزود: انتخابات فرآیندی است که همه شهروندان در اجرا و برگزاری آن دخیل هستند و بر اساس قانون، وظایف مجریان و نحوه آموزش آنها تعریف شده است.

فرماندار مرکز حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه ادامه داد: با توجه به لزوم قانونمند بودن برگزاری انتخابات، همه امور ساماندهی شده و ستاد انتخابات بر اساس دستور وزیر کشور فعالیت خود را آغاز کرده است و در مواردی نیز از برنامه جلوتر حرکت کردیم.

صفری بیان کرد: شمارش معکوس برای اخذ رأی آغاز شده است؛ بخش مرکزی حوزه انتخابیه دماوند به سه کانون مرکزی شهر دماوند، آبسرد و بخش مرکزی تقسیم شده و رودهن نیز به عنوان حوزه فرعی فعالیت خواهد داشت، علاوه بر این دو حوزه فرعی نیز در فیروزکوه خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: رسالت اصلی مجریان انتخابات، برگزاری انتخاباتی قانونمند و سالم با رعایت اصل بی‌طرفی است؛ ما امروز شاهد برگزاری نشست آموزشی برای اعضای کانون شماره یک هستیم و این نشست در خصوص کانون‌های دیگر نیز به صورت متوالی برگزار خواهد شد.

فرماندار دماوند خاطرنشان کرد: اهمیت انتخابات بر کسی پوشیده نیست، ما در انتهای سال جاری شاهد اتفاقی هستیم که همه دنیا به آن چشم دوخته است و گوشه‌ای از این اتفاق در دست ماست.

صفری گفت: رسالت دیگر ما تلاش در جهت برگزاری انتخاباتی پرشور و با حضور همه‌جانبه اقشار مختلف مردم است؛ ما باید به گونه‌ای عمل کنیم که خدشه‌ای بر روند اجرای انتخابات وارد نشود.

وی تأکید کرد: امیدواریم که با تلاش‌های صورت گرفته در دوم اسفندماه شاهد برگزاری بهترین انتخابات در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه باشیم.

انتهای پیام/