به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، احمد محمدپور اظهار کرد: به منظور گرامیداشت یاد و خطره شهدای مدافع حرم و نیز افزایش سطح آمادگی رزمی‌کاران یک دوره مسابقات موتای «تای بوکس» به همت اداره ورزش و هیئت رزمی شهرستان فیروزکوه با حضور ورزشکارانی از تیمهای پردیس، بومهن، دماوند، رودهن، سمنان و فیروزکوه برگزار می‌شود.

وی افزود :هیأت رزمی شهرستان متشکل از چندین رشته ورزشی بود که هر کدام در سبک‌های و سیاق‌های مختلف علوم و فنون دفاع شخصی، مبارزه انفرادی و … را زیر نظر اساتید مجرب و کارآزموده فرا خواهند گرفت.

وی با اشاره به اینکه شرکت برای تمامی رشته‌های رزمی در این تورنومنت ورزشی آزاد است، گفت: رزمی‌کاران رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان می‌توانند به منظور افزایش میزان آمادگی خویش مقابل یکدیگر قرار گیرند.

محمدپور برگزاری این دور از مسابقات را عاملی برای افزایش روند آمادگی رزمی کاران دانست و تأکید کرد :شهدای مدافع حرم از جمله شهدایی هستند که حریت و آزادگی را در مفهوم واقعی کلمه به منصه ظهور گذاشته و با اکتساب از این خصیصه ارزشمند این مسابقات تحت این نام برگزار خواهد شد.

رئیس هئیت ورزش‌های رزمی شهرستان فیروزکوه تصریح کرد: مکان و زمان برگزاری این آوردگاه ورزشی به ترتیب در سالن چند منظوره شهرک ولیعصر (عج) و در تاریخ سی ام تیرماه سال جاری است.

وی در پایان ضمن تقدیر از مسؤولان اداره ورزش و جوانان فیروزکوه اضافه کرد: امید می‌رود با برگزاری چنین مسابقاتی علاوه افزایش سطح آمادگی جسمانی رزمی‌کاران، زمینه حضور آنها در مدارج استانی و کشوری فراهم شود.

منبع: دیمه نیوز

انتهای پیام/