به گزارش پایگاه خبری البرز شرق، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین توسلی در حاشیه راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: پیام مردم ما در راهپیمایی امروز، صلابت، عزت، اقتدار و احساس مسؤولیت است.

وی بیان داشت: به لطف خدا، هر چه از سال‌های پیروزی انقلاب می‌گذرد و علی‌رغم اینکه هوا در این فصل سال گرم است، مردم با زبان روزه و بسیار پرشکوه‌تر از قبل در این راهپیمایی حضور پیدا می‌کنند.

امام جمعه پردیس تصریح کرد: مردم با شوق و اقتدار در این راهپیمایی حضور پیدا کردند و ولایت‌مداری آنها را با این حضور شاهد هستیم.

توسلی اظهار کرد: مردم در این راهپیمایی شعارهایی مانند مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سر دادند تا هم دین خود را به انقلاب اسلامی ادا کنند و هم اتحاد امت اسلامی و حمایت از ملت مظلوم فلسطین مقابل اشغالگران را به نمایش بگذارند.

وی افزود: به امید روزی که قدس شریف آزاد شود و پشت سر رهبر عزیزمان در این مکان مقدس نماز برپا کنیم و تا آن زمان منتظر خواهیم ماند.

امام جمعه پردیس در خصوص اینکه چرا این راهپیمایی‌ها هر سال پرشورتر برگزار می‌شود، گفت: این حضور میلیونی، احساس مسؤولیت، بصیرت، معرفت و تبعیت مردم را از ولی‌فقیه و رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌رساند که باعث افتخار ما و جهان اسلام است.

منبع: فارس

انتهای پیام/