به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، در راستای ترویج و ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و جانبازان در طرح سپاس با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار رودهن از خانواده‌های جانبازان و شهدا دیدار به عمل آمد.

مهدی کچویی، شهردار رودهن در این دیدار معنوی گفت: امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می‌کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی هستند که در دفاع از ارزش‌های اسلامی  و پاسداری از حریم اهل بیت عصمت و طهارت (س) جانفشانی کرده‌اند.

وی در ادامه افزود: تلاش همه ما برای خدمت به خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران وظیفه اخلاقی و دینی و البته کمترین کار ممکن است و دیدار با این عزیزان ادای دین به آنان و زمینه ساز گسترش فرهنگ قدردانی و ارج نهادن به مقام و منزلت خانواده شهدا و جانبازان است.

کچویی اظهار داشت: خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه‌های معنوی کشور به شمار می‌روند و خدمت به آنان افتخاری بسیار بزرگ محسوب می‌شود و پاسداشت مقام شهدا و جانبازان و ارج نهادن به مقام ایشان وظیفه سنگین و توجه به خانواده شهدا وجانبازان از اولویت‌های شورای اسلامی شهر و شهرداری رودهن است.

به گزارش عصر شرق؛ اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار با خانواده معزز شهید جواد کاظمی و جانباز سرافراز محمد رضا شکوری دیدار و با اهدای لوح و هدایا از مقام والای شهدا و جانبازان تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/س