به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، قاسم میرزایی نیکو در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ای کاش زیبایی‌ها را بیشتر می‌دیدیم، چرا که حضرت زینب (س) فرمودند من چیزی به غیر از زیبایی ندیدم. سلامی به بلندای دماوند از آسمان فیروزه‌ای فیروزکوه به مردم دماوند و فیروزکوه. برعکس تذکرات و اخطارها به وزرا و دولت می‌خواهم چند تشکر و خواسته را بیان کنم.

وی افزود: از همفکری و همسویی مجمع تشخیص مصلحت نظام با افکار عمومی و آرا نمایندگان ملت تشکر کنم. ای کاش تذکر بنده در شش ماه قبل از تعلیق سپنتا نیک‌نام مورد توجه جدی قرار می‌گرفت. همیشه اینگونه نیست که دستورات یک سویه و استصوابی باشد، چرا که اگر این موضوع شنیده شده بود هزینه‌ای پرداخت نمی‌کردیم ولی چه کنیم که عادت کردیم فرصت‌ها را با هر هزینه‌ای آتش بزنیم.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از وزرای بزرگواری که در طول این دو سال به شهرستان های دماوند و فیروزکوه آمدند تشکر می‌کنم که وزرای کشاورزی، اطلاعات، نیرو، صنعت، آموزش، تجارت، بهداشت، ورزش و معاونین محترم رییس جمهوری از آن جمله بودند.

میرزایی نیکو خاطرنشان کرد: تنها درخواست من از این عزیزان این است که به وعده‌ها و دستوراتی که داشتند عمل کنند و به خواسته‌های اولیه مردم ما که در حوزه سرمازدگی، موضوع راه، نبود گاز در چند روستا، خدمات بهداشتی و به ویژه مسائل مختلف معلمان مطرح است، توجه کنند و اگر به وعده‌ها به خوبی عمل شود همیشه مورد تقدیر خواهند بود.

انتهای پیام/س