به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، حجت‌الاسلام سیدمحسن محمودی ظهر امروز در نشست کارگروه‌های اجرایی ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شهرستان دماوند که در دفتر امام جمعه دماوند برگزار شد، اظهار کرد: اربعین، یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است؛ اربعین به برکت انقلاب اسلامی به تن استکبار وحشت انداخته است.

وی با بیان اینکه دماوند یکی از شهرهای موفق در استان تهران است، افزود: شهرستان دماوند چهره‌های شاخص فرهنگی، معنوی و فکری دارد که باید از این فرصت‌ها نهایت استفاده را کرد.

*چهل سالگی انقلاب نشان‌دهنده بلوغ و تکامل است/ جنگ رسانه‌ای دشمن علیه انقلاب اسلامی

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به اینکه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم، گفت: عدد ۴۰ نشان‌دهنده بلوغ و تکامل انقلاب اسلامی است.

محمودی تصریح کرد: غربی‌ها می‌گویند که اگر انقلاب اسلامی ایران ۴۰ ساله شود، یعنی ریشه دوانده است و به همین جهت، آنها اعلام کردند که انقلاب اسلامی نباید چهلمین سالگرد خود را ببیند و امسال شعار «مرگ بر آمریکا» سر داده شود.

وی ادامه داد: دشمنان فکر کرده‌‌اند که با جنگ رسانه‌ای می‌توانند توطئه‌ای را به سرانجام برسانند؛ اگر در جنگ امروز هوشیار نباشیم، مطمئناً آسیب می‌بینیم و قربانی‌هایی را از ما می‌گیرند.

*جوانان زیر بمب‌باران تبلیغات دشمن هستند/ دستاوردهای انقلاب تبیین شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با بیان اینکه ۳۰۰ شبکه ماهوا‌ره‌ای فارسی زبان علیه انقلاب اسلامی برنامه اجرا می‌کند، بیان کرد: امروز توپخانه‌های دشمن در فضای مجازی مغزهای جوانان ما را نشانه گرفته است.

محمودی افزود: دشمن خیال کرده که با نفوذی‌های داخلی می‌تواند ضربه بزند، اما ما باید نشان دهیم که نمره انقلاب ۲۰ است؛ باید دستاوردهای انقلاب در دانشگاه‌ها، مدارس، مساجد و … ترویج داده شود و در مناسبت‌های مختلف باید اذهان جوانان را نسبت به دستاوردهای انقلاب روشن کنیم.

وی تأکید کرد: جوانانی که زیر بمب‌باران تبلیغات دشمن هستند، باید بدانند که اگر ضعفی وجود دارد، اما دستاوردهای بسیار بزرگی برای انقلاب اسلامی به ثبت رسیده که دیگر انقلاب‌ها و کشورها آن را ندارند.

*نمایش دستاوردهای انقلاب اسلامی در نیمه دوم سال/ تبیین دستاوردهای انقلاب در فضای مجازی

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران خاطرنشان کرد: سیاست دنیای استکبار بر این بوده که ما به موفقیت دست پیدا نکنیم و ما باید در نیمه دوم سال جاری با استفاده از فرصت‌ها همچون ۱۳ آبان ماه دستاوردهای انقلاب اسلامی را به نمایش بگذاریم.

محمودی گفت: ۱۳ آبان‌ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است و راهپیمایی این روز باید با حضور اقشار مختلف با شعار محوری «هیهات منا الذله» برگزار شود؛ همچنین تا قبل از این مناسبت باید کرسی‌های آزاداندیشی و نشست‌های مختلف برای تبیین دستاوردهای انقلاب اجرا شود.

وی با تأکید بر اینکه باید تبیین شود که در دماوند قبل و بعد از انقلاب چه خدماتی ارائه شده است، تصریح کرد: در فضای مجازی گروه‌های مختلف و آتش‌ به اختیارها باید پای کار بیایند و آثار و دستاوردهای انقلاب را در این فضا به نمایش بگذارند.

*ایران امروز در دنیا دارای اقتدار و قدرت است/ اگر دستاوردهای انقلاب گفته نشود، جفا کرده‌‌ایم

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران اظهار کرد: کارگروه‌های اجرایی ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مشخص شده که باید برای تبیین دستاوردهای انقلاب برنامه‌هایی تا دهه مبارک فجر اجرا شود.

محمودی افزود: ایران امروز در دنیا دارای اقتدار و قدرت است؛ نگاه دنیا به انقلاب اسلامی این است که می‌گویند در این کشور با یک ابر حریف روبه‌رو هستند و هیچ‌گاه نمی‌توانند رهبر معظم انقلاب را پیش‌بینی کنند.

وی با بیان اینکه اگر دستاوردهای انقلاب گفته نشود، ما به این انقلاب جفا کرده‌‌ایم، گفت: با توجه به اجتماع ۱۰۰ هزار نفری بسیجیان در ورزشگاه آزادی حواشی ایجاد در خصوص ساخت این ورزشگاه در زمان طاغوت مطرح شد، اما باید مطرح شود که استادیوم مجهز و پیشرفته ثامن در مشهد مقدس را جمهوری اسلامی ایران ساخته است.

انتهای پیام/س