به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، مجید صفری فرماندار شهرستان دماوند در مراسم افتتاح هنرستان فنی و حرفه‌ای زینبیه در این شهرستان اظهار کرد: دماوند سومین شهرستان بزرگ استان تهران و شهر دماوند نیز به عنوان یکی از شهرهای نمونه گردشگری و یکی از بهترین مکان‌های زیستی کشور است.

وی افزود: انتظار می‌رود با توجه به موقعیت ویژه دماوند با اهمیت به مسائل زیرساختی نسبت به حفظ اراضی سرزمینی این شهرستان کوشا باشیم.

فرماندار دماوند ادامه داد: در سال جاری به مدد یاری متعال و در راستای سیاسیت‌های دولت تدبیر و امید و با پیگیری‌های استاندار تهران و تلاش بی‌وقفه نماینده مردم دماوند و فیروزکوه شاهد اقدامات خوبی در این شهرستان بودیم.

صفری بیان کرد: از جمله این اقدامات می‌توان به توسعه گردشگری، ایجاد مراکز تفریحی و بوم‌گردی، توسعه روستایی، توسعه فرهنگی و آموزشی، زیر ساخت‌ها، تولیدات کشاورزی نام برد.

 وی با بیان این که شهرستان دماوند را باید پایتخت سیب نامید، گفت: توسعه مراکز صنعتی که امروز شاهد شکوفایی در حوزه شهری و روستایی هستیم و امیدواریم که با حل مشکلات باغداران و کشاورزان و تخصیص اعتبارات لازم برای توسعه و تکمیل زیرساخت‌ها گام بلندی در تحقق اهداف از پیش تعیین شده برداریم.

فرماندار دماوند تصریح کرد: دماوند آینده تهران است و برای حفظ تهران باید به دماوند توجه داشت.

انتهای پیام/س

 

اخبار مرتبط:

افتتاح هنرستان فنی و حرفه‌ای «زینبیه» دماوند با حضور معاون اول رئیس جمهور+ تصاویر

افتتاح ۱۹۸۲ پروژه آموزشی کشوری با حضور «جهانگیری» در دماوند+ تصاویر

معاون اول رئیس جمهور وارد دماوند شد/ استقبال دانش‌آموزان دماوندی از جهانگیری+ تصاویر