پایگاه خبری عصر شرق، حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم فتاح‌دماوندی در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح دماوند به مناسبت هفته ناجا با بیان اینکه برخی امروز سعی کرده‌اند که انقلاب اسلامی را به زانو بنشانند و از پای دربیاورند، اظهار کرد: دشمنان تلاش کردند که در چهلمین سال انقلاب بتوانند به اهداف شوم خود برسند و یکی از اهداف دشمن این است که نظم و امنیت شهرهای ما را بهم بریزند و مملکت را ناامن و نارضایتی ایجاد کنند.

وی گفت: در این ماه‌هایی که پیش‌رو داریم، وظیفه ما بسیار سنگین است؛ آنچه ممکن است که اسباب نارضایتی مردم را فراهم کند، باید مواظب باشیم که در شهرستان دماوند اتفاق نیفتد.

امام جمعه دماوند افزود: ما اعتقاد داریم که آرمان دماوند، باید امن‌ترین شهرستان ایران باشد و اگر کسی بخواهد شهر امنی مثال بزند، دماوند را بگوید که لازم است تا در این خصوص گام‌های بلندتری برداشته شود.

فتاح‌دماوندی تصریح کرد: خداوند متعال همان‌طور که رحمان و رحیم بوده، دارای عذاب الیم نیز است؛ پلیس باید با مردم با رحمت و مهربانی و با مجرمان و کسانی که قصد برهم‌زدن امنیت را دارند به طور جدی و قاطعانه برخورد کند.

وی بیان کرد: وقتی مردم پلیس را می‌بینند، باید احساس آرامش کنند و به آن پناه ببرند و اگر سارقان و قاچاقچیان موارد مخدر پلیس را مشاهده کردند، وحشت در آن‌ها ایجاد شود.

امام جمعه دماوند خاطرنشان کرد: از مسؤولان استانی و شهرستانی می‌‌خواهیم که رتبه نیروی انتظامی شهرستان دماوند را ارتقا دهند و امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی آن بیشتر شود؛ چراکه دماوند از قدیمی‌ترین شهرستان‌های کشور و دارای تمدن و تدین و با مردم شهید پرور بوده که شایسته است در پایتخت این اتفاق بیفتد و همه مردم ایران برای استفاده مواهب الهی به دماوند سفر کنند.

انتهای پیام/س