به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، مجید صفری در نشست شورای اداری بخش رودهن که در سالن جلسات بخشداری این بخش برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه بخش رودهن زنده و فعال است و مسؤولان این بخش با درک موقعیت، امور مربوطه را با جدیت انجام می‌دهند.

وی افزود: لازمه عبور از مشکلات، ایجاد تفکر جدید است و در این راستا، هر یک از مسؤولان کشور، استان، شهرستان و بخش، باید با توجه به شرایط جدید اقتصادی، سیاسی و امنیتی، امور را پیش ببرند؛ انتظار ما از مسؤولان، حضور آنها در میدان و حل مشکلات است.

فرماندار دماوند ادامه داد: امسال شرایط ویژه‌ای داریم و به این جهت، تأکید ما بر حضور مسؤولان در صحنه است، آنها باید در جریان همه امورات بوده و بازدیدهایی در این خصوص داشته باشند.

صفری تصریح کرد: فهم شرایط موجود از اهمیت بسیاری برخوردار است؛ شاید امروز در حوزه اقتصادی با نوساناتی مواجه باشیم، اما باید کمر همت ببندیم، چراکه همت دولت بر تثبیت شرایط بوده و اخبار نیز حاکی از ثبات بیشتر اقتصادی است.

*لازمه کسب اعتماد مردم، بی‌طرف بودن است

وی خاطرنشان کرد: با توجه به پیش‌رو بودن انتخابات، ستاد انتخابات با دستور وزارت کشور تشکیل و جلساتی در این خصوص برگزار می‌شود؛ در این راستا، دستگاه‌های مختلف باید مراقب رفتار خود باشند، زیرا لازمه کسب اعتماد مردم، بی‌طرف بودن است و این جزو وظایف ذاتی دولت به شمار می‌رود.

فرماندار دماوند بیان کرد: در حال حاضر، باید شهرستان دماوند و به تبع آن بخش رودهن را از فضای انتخابات دور کنیم، چراکه پرداختن به این موضوع زودتر از موعد مقرر، امور اجرایی را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

صفری عنوان کرد: شور و نشاط در انتخابات مهم است، اما نباید جو شهرستان از حالت اجرایی به انتخاباتی تغییر کند، زیرا برنامه‌ها طبق زمان‌بندی اجرا می‌شود.

وی گفت: مسؤولان باید ۱۰۰ درصد وقت خود را وقف مردم کنند و خوشبختانه با همه مشکلات موجود، شهرستان دماوند نسبت به سال گذشته وضعیت بهتری دارد.

فرماندار دماوند با اشاره به بازدید از واحدهای تولیدی در راستای تحقق رونق تولید اظهار داشت: علاوه بر بازدید از واحدهای تولیدی در روزهای یکشنبه، روزهای چهارشنبه را نیز به موضوع سرمایه‌گذاری در شهرستان اختصاص داده و با تشکیل تیم مشاوره قوی، به این امر می‌پردازیم.

انتهای پیام/