به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، محمدحسن محمدی اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت کیف قاپی در سطح حوزه بخش رودهن شهرستان دماوند، شناسایی و دستگیری متهمان در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
این مقام مسول انتظامی افزود: ماموران انتظامی بخش رودهن در گشت های انتظامی هدفمند موفق به شناسایی متهمان کیف قاپ شدند و در یک عملیات پلیسی، پس از توقیف موتورسیکلت، اقدام به دستگیری متهمان نمودند.
محمدی تصریح کرد: پس از انتقال متهمان به یگان انتظامی، آنان منکر ارتکاب هرگونه بزه شدند، اما در پی تحقیقات پلیسی و در مواجهه با ادله و مستندات و همچنین شناسایی توسط شکات و شهود، لب به اعتراف گشودند و به ۷ فقره سرقت کیف قاپی در بخش رودهن شهرستان دماوند اعتراف کردند.
محمدی ادامه داد: در پی اعتراف متهمان، ماموران انتظامی با اطلاعات کسب شده به محل اختفای اموال مسروقه اعزام و تعدادی از اموال مسروقه را کشف و تحویل مالباختگان نمودند.
فرمانده انتظامی شهرستان دماوند در خاتمه با اشاره به اینکه متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند از شهروندان خواست با مراقبت از اموال خود، زمینه را برای سارقان و افراد سودجو فراهم ننمایند.
منبع: پلیس
انتهای پیام/س