به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، محمدحسن محمدی اظهار کرد: در پی گزارش مردمی مبنی بر وقوع یکفقره قتل در جاده روستای زان شهر آبسرد  ماموران انتظامی و پلیس آگاهی شهرستان دماوند بلافاصله در محل حاضر گردیدند.

محمدی افزود: بررسی های اولیه پلیس حاکی از آن بود که درگیری بین چند نفر رخ داده که در این درگیری جوان ۳۸ ساله به علت اصابت گلوله فوت کرده است.

فرمانده انتظامی دماوند خاطر نشان کرد: پس از انجام مراحل قانونی اقدامات فنی و پلیسی جهت کشف سرنخ و دستگیری عاملین این جنایت آغاز شد.

محمدی گفت: پس از بررسی های همه جانبه از محل شروع درگیری تا محل قتل و شهادت شاهد عینی درگیری و دلائل و قرائن موجود تردد یک دستگاه خودرو شاسی بلند با پلاک معلوم در صحنه حادثه محرز و شناسایی شد.

وی ادامه داد: پس از احراز هویت مالک خودرو اقدامات همه جانبه جهت دستگیری وی آغاز و پس از شناسایی محل اختفاء نامبرده در یک عملیات غافل‌گیرانه دستگیر خودرو مذکور با آثار خون به جای مانده از صحنه درگیری رویت با اعترافات ضارب در لحظه دستگیری اسلحه به کار برده شده در صحنه قتل به همراه فشنگ‌های مربوطه و همدست وی نیز در عملیات های جداگانه کشف و دستگیر گردید.

فرمانده انتظامی دماوند با بیان اینکه پلیس در برخورد با اینگونه جرائم بسیار مصصم و جدی است و با هر گونه اقدامات هنجارشکنانه با قاطعیت برخورد می نماید، افزود: متهمان پس از اعتراف به قتل، انگیزه خود را درگیری بر سر اختلاف ملکی قبلی اعلام که پس از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی گردیدند.

انتهای پیام/س