گزارش تصویری


به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، مردم شهید پرور و ولایتمدار شهرهای دماوند، رودهن، آبعلی، آبسرد و کیلان روز یکشنبه با حضور خود در راهپیمایی و تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل در حمایت از انقلاب اسلامی فریادهای الله اکبر سردادند.

راهپیمایان با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آل سعود خائن»، «راه امام شهدا زنده است – نهضت ما همیشه پاینده است»، «ملت ما جلوه ای‌ای از کوثر است – پیروی از فاطمه اطهر است»، «۲۲ بهمن ماه نشانگر اسلام است – روز بیعت و میثاق با رهبر و امام (ره) است»، «نه سازش نه تسلیم پیام ملت ماست – اطاعت از رهبری ضامن عزت ماست» بار دیگر شور انقلابی خود را به نمایش گذاشتند.

مردم بار دیگر با حضوری پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ثابت کردند که هر فشار، تحریم و سختی که از سوی استکبار علیه مردم این مرز و بوم انجام شود، بر مقاومت این مردم آگاه می‌افزاید و هیچگاه از حمایت ولایت دست بر نخواهند داشت.

مردم شهر دماوند برغم اعلام حرکت راهپیمایی از ساعت ۱۰ صبح، از نخستین ساعات امروز مردم با وجود سرمای هوا از میدان امام خمینی (ره) تا میدان ۱۷ شهریور راهپیمایی کردند.

*۲۲ بهمن اوج اقتدار و پیروزی ایرانیان است

حجت الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی، امام جمعه شهرستان دماوند در حاشیه راهپیمایی پرشور مردم دماوند، اظهار کرد: امروز در شرایطی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در کشور جشن می‌گیریم که شاهد توطئه‌ها و دسیسه‌های غرب هستیم ولی ملت ایران با وجود تمامی مشکلات همواره پرشورتر از گذشته در صحنه حاضر است.

وی با بیان اینکه ملت ایران همچنان با قدرت، اقتدار و صلابت مسیر پرفراز و نشیب را طی می‌کند، گفت: مردم ایران قدردان انقلاب، نظام و مقام معظم رهبری و همچنین قانون اساسی و دولت هستند.

حجت الاسلام فتاح دماوندی با تاکید براینکه ۲۲ بهمن اوج اقتدار و پیروزی ایرانیان است، خاطرنشان کرد: امروز شاهد حضور اقشار مختلف مردم همچون جوانان، نوجوانان، دانشگاهیان، طلاب، کشاورزان هستیم و همه و همه اقتدار و وحدت خویش را به نمایش می‌گذارند.

وی ادامه داد: امسال با توجه به اغتشاشات اخیر، دست مایه ای برای دشمنان شد که مردم دلسرد هستند ولی برخلاف تصور دشمنان، شاهد حضور پرشور و شعور مردم هستیم و به فرموده مقام معظم رهبری ۲۲ بهمن امسال از آن ۲۲ بهمن‌های تماشایی بود و مردم ما باری دیگر حماسه آفریدند.

**حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تحرکات داخلی و خارجی را خنثی می‌کند

مجید صفری، فرماندار شهرستان دماوند نیز در حاشیه مراسم راهپیمایی به خبرنگار ایرنا گفت: انقلاب اسلامی به رهبری بنیانگذار جمهوری اسلامی و رشادت و جانفشانی های جوانان این مرز و بوم به پیروزی رسید و در ۲۲ بهمن ماه همان سال تجلی یافت.

وی با بیان اینکه دهه مبارک فجر بهترین فرصت برای زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا و حفظ آرمان‌های انقلاب است، بیان کرد: حضور مردم امسال پرشورتر از گذشته است و دشمنان را دلسردتر از گذشته کرده است.

فرماندار دماوند با اشاره به تلاش‌های دولت در جهت خدمت رسانی به مردم، گفت: امروز شاهد امنیت و آرامش در کشور هستیم و امید است با تلاش بیشتر خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی رفاه اجتماعی ایجاد و همدلی‌ها دوچنان شود.

در پایان مراسم بیانیه ای در حمایت از نظام، رهبری، دولت و محکوم کردن توطئه‌های استکبار جهانی قرائت شد و مردم با گلبانگ تکبیر از این بیانیه حمایت کردند.

شهرستان دماوند با جمعیتی افزون بر ۱۰۰ هزار نفر در ۴۵ کیلومتری شهر تهران قرار گرفته است. این شهرستان از شمال با استان مازندران، از شرق با شهرستان فیروزکوه، ازجنوب با استان سمنان و از غرب با شهرستان شمیرانات و تهران همسایه است که این شهر از ۲ بخش مرکزی و رودهن تشکیل می‌شود.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/س